Přejít na obsah

kočkova RS Černá Mamba


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, OziToretto napsal:

ja mel na 18" Turini tenkrat 12mm predky a 15mm zadky a super, jakmile to ma dobre ten krouzek na osazeni tak by to melo byt bez problemu :palec:

a kdyz jsem pak kvuli brzdam resil 19" kola tak jsem koupil rovnou kola, ktera jdou bez podlozek...

Osazení to má, celkově je to zpracovaní luxusní. Tak snad to bude OK. Jen teď nevim, čeká mě geometrie a netušim, jestli je dobrý tam ty podložky dát nebo jet bez nich?.

Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, kocka87 napsal:

Nejde o průměr, ale o vzdálenost vrnitřní strany paprsků vůči třmenu. Neptun 18" mi ani nedolehne na náboj, ale opře se třmen a konec.

18" ti tam musí sednout přeci v pohodě.... nebo to nemáš kotouče z PQ35 či MQB? já je mám z Oolfu R a uplně v pohodě i 17 pallase.... to že v zimě se tam zasekává led nebo sníh, tak mě je to jedno a lupe vtom...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Tak mi to pánové nedalo a šel jsem to hodit na auto, protože jsem začal mít bobany, jestli to celý bude pasovat 🙈

Takže 345mm kotouč včetně brzdy sedí na těhlici stylem výměny plug & play. Problém je ale Neptun 18". Jak píše Ol@f. Prostě je tak blbýho rozměru a tvaru, že po dotažení sedne paprsek na třmen a konec. Ale Zenith 18" co mám teď na zimu v klidu sedne a mezi prskem a brzdou je cca 1cm místa. Takže Neptun jedině s podložkou, Zenith v pohodě bez.

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři

Tak brzdy jsou už pomalu zajetý a musím říct, že za ty tři roky co RSku mám konečně brzdí tak, jak bych si představoval 😂 ještě sehnat třmeny na mechanickou ručku na zadek 310mm a jdou taky na auto.

Jinak jestli brzdí nebrzdí. Asi subjektivní názor každýho z nás, kdo si tyhle brzdy zkusil nebo je má na autě.

Když vezmu v úvahu, na jaký auta byly tyhle brzdy spočítaný, tak na tu bídu sérii RS FL a 225tku gumu je tohle plně dostačující. Nedovedu si předsravit třmeny Porsche, kotouč 370mm atd. Ten účinek už stejně guma 225/235 nemá šanci přenést na silnici.

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři

např 370mm brzdiče jsou o tom, že mají více pístku.... tím pádem se nedělá tak brzo hrana a rovnoměrněji dosedá destička na kotouč....

ale 340mm jsou solidní brzdy a kotouče jsou za přijatelnou cenu.... já mám clubsport kotouče + destičky OEM VW a destičky mají odolnější směs....

IMG_1241.JPG

IMG_1275 (1).JPG

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Tak tak 🙂

Za 345mm ATE jsem dával 2000kč/ks což je si myslim v klidu. 310tky co jsem koukal nějakých 990kč.

Jinak 310tky jsou v plánu únor/březen. Musím ješte sehnat pár věcí, zatim mám jen viz foto 🙈

20200130_201914.jpg.630bae6a76e4112c31571e5fa1fcf7a0.jpg

 

Jinak podložky předek 13mm, zadek 17mm

20200129_153720.jpg.cb113e7aa4492e2a2ebfe295e982a4b6.jpg

20200129_153752.jpg.e1f064c79b8dec5d6c99b06f73e83e0a.jpg

20200129_153706.jpg.43e8294df9502c2dd797fc1fecaa80de.jpg

 

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...