Přejít na obsah

Laetryho černá RS.


Doporučené příspěvky

Já si chci RS nechat dlouho, proto ho přes zimu šetřím, proto jsem nechal ošetřit celý spodek a dutiny a jezdit jen, když nebude po cestách sůl. Proto mám ještě TDi, které splňuje vše, co od toho vyžaduji. V zimě s ní jezdím já, přes rok žena, takže TDi jezdí pořád, RS od konce března do listopadu. Ale už mám z toho depku, ta zimě je letos nějaká dlouhá :wallbash:

 

Daniel20: na 9km je ideál nějaká 1.4 nebo 1.6

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak oprava brzd je už delší dobu za námi. Měnil se pravý zadní brzdič, zadní kotouče, desky a vyměnila se i brzdová kapalina. Z opravy mám jen jednu fotku, protože mi stávkoval telefon. No a od kámoše, u kterého jsem si to dělal na dílně, jsem dostal, za děkuju, první vizuální úpravu, původem z leona cupry. :-) Další v plánu jsou kola do bílé barvy, dvě kulaté koncovky výfuku a určitě se ještě něco najde.

post-31777-0-73758400-1487152985_thumb.jpg

post-31777-0-16582100-1487153023_thumb.jpg

post-31777-0-13686600-1487153044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Celý ovladač. Podsvícení je červené, tak jsem zkoušel přehodit jen krytky, ale nějak neseděly na původní ovladač. Stejně mě čeká změna podsvícení celého auta, tak až to bude aktuální, tak stejně předělám i tenhle. Objednal jsem ještě chromový ovladač světel, ale ten je nějakej nekvalitní, tak zkusím ještě jiného prodejce nebo koupím ten origo díl. :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...