Přejít na obsah

jiri


Fireee

Doporučené příspěvky

Já mám jiný, ale mělo by stačit něco jako toto: https://www.ahifi.cz/sinus-live-ef-10.html

Jenže rušení se u rádia projevuje praskáním, vrčením, bzučením, brumem a pod., a u obrazu proužkama, šumem, pocukáváním obrazu nebo vlněním do stran. Nevím, proč by měl obraz úplně zhasnout do černé obrazovky. Změř jaké je na ní napětí po nastartování motoru a zařazené zpátečce.

Odkaz ke komentáři

Vyrazne lepsi vysledek da odrusovak, taky to mam na couvaci svetlo pripojene a neni problem. Dioda a kondik jsou ale levnejsi. Tady o tom pisou. http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=12186

- - -

Tak jsem dohledal, co presne bylo pribaleno k me celkem drahe kamere. Ale drat zde modry, ja mel cerveny, jsem nezapojil. Nevedel jsem na co napojit detection line. Tak power+ dal primo na couvaci svetlo. https://www.aliexpress.com/store/product/Car-Rear-View-Back-Up-Camera-Video-Power-Wires-Cables-Stabilized-12V-DC-Relay-Capacitor-Filter/1499240_32651622615.htm

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

 

sorry možná za stejný dotaz, ale do překopávání na to aby tam šlo dát rádio ve tvaru Columbuse se mi moc nechce.

 

Ty jindro víš jaké rádio by pasovalo do O1 ?

 

Řekl bych če by to měla být ta "kostka".

 

https://www.aliexpress.com/store/product/7inch-Android-5-1-dab-Car-Radio-Din-2-Universal-Bluetooth-Autoradio-1024-600-GPS-Navigation/2339127_32723896522.html?spm=2114.12010612.0.0.28793d64eT7p2P

 

? Mělo by pasovat ?

 

Díky

Odkaz ke komentáři

Napis prodejci, asi bych kupoval jen s uvedenou podporou pro dane auto. Aby to s nim komunikovalo. Driv jsem nasel nejake slusne na Sbazaru, kde byl 7” displej a umelo to hodne veci, ted nasel jen tohle, s mensim displejem a win ce. https://www.2din.cz/2din-autoradia/autoradio-geborn-skoda-gb410bk-kapacitni-obrazovka/

Je to drazsi od nich kvuli zaruce atd., muzes najit na Alikovi neco.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

 

mám Octavii 2 FL L&C a v ní Bolero a SoundSystem. Otázka zní, bude mi po montáži čínského rádia fungovat hlasové vytáčení s aktivací na volantu ? Dost jsem si na to zvyknul...Ostatní věci jako výhřev sedaček, klima, parkovací asistent fungovat asi budou, jak jsem si vyčetl z tohoto vlákna, ale to hlasové vytáčení ??? A další věc je jak je na tom citlivost GPS přijímače ? Mam v Octe SunSafe Glass a telefon mi GPS nechytí, resp. žádný telefon v mém autě nechytí díky sklům GPS. Musim ho mit vyložene na palubce u okna, aby se GPS chytla...Budou tato rádia hrát se SoundSystémem ? Nebude potřeba něco přepinovávat atp ?

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Tipnul bych, ze to umi vsechny, aspon v teto cenove. Po naladeni to teda pojmenuje pozice cislem frekvence. A kdyz se dana stanice chvilku posloucha, tak se ukaze nazev. A v tu chvili se podrzi prst na tlacitku a prejmenuje se to tak na nazev stanice. To se musi zopakovat u vsech stanic. Vic me stve, ze tam je tlacitko pro ladeni vsech stanic jen tak volne umistene a bez dotazu to okamzite smaze vsechny pracne tridene a prejmenovane pozice a hleda znova. Aspon ten blby dotaz jestli se maji pozice prepsat, tam mohli dat. V androidu 6.01 to mam, treba 7 uz to ma jinak.

Odkaz ke komentáři

Je fakt, že to má úplně jiný vzhled rádia, čísla s frekvencí jsou malá, tlačítka neohraničená, tam by se asi ani název stanice nevešel. Moc se mi to nelíbí. Zkus vybrat něco jinýho, je spousta možností. Pátral jsem, jestli jde alternativní aplikace pro FM rádio a někde psali, že to není možný, pouze internetová rádia.

 

Ten anténní konektor máš předpokládám jeden. K rádiu dávají dvojitou koncovku, ale pasuje to tam, pootočí se o 90 st. a na jeden z vývodů to jde nasadit.

Odkaz ke komentáři

s mym radiem spokojenost. Displej neni tak odolny jak jsem zvykly z ipadu nebo lumie, udelal jsem si tam skrabanec nehtem asi 4 mm. Sehnal nove dotykove sklo. Jenze uz opadlo prvotni nadseni, pribyly otisky prstu a prach, takze uz ani nevidim, ze tam skrabanec je. Mozna po zaruce to sklo zkusim vymenit, az se mi bude chtit. Doporucim ale preventivne folii nebo tvrzene sklo koupit. Modem kup od prodejce radia, mivaji to jako prislusenstvi, ja ho nepotrebuju. Staci wifi v garazi pro obcasne instalace a aktualizace.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...