Přejít na obsah

Discover media MIB2 do OCTAVIE 2 FL z YETI FL


Guest sitibi

Doporučené příspěvky

Zdravím vás.

Mám v Yeti radio Bolero (to co je zobrazeno výše, couvací kamera, BT........). Asi před rokem bylo opravováno (úplně umřelo, byl údajně problém s procesorem). Po opravě byl rok klid a nyní přestalo opět fungovat. To stejné. Dokáže ho někdo opravit tak, aby fungovalo déle, nebo tuší někdo kde bych mohl sehnat jiné? Nějak nikde nejsou. Nebo z čeho se dá kromě Yeti použít? 

Případně je možné použít nějakou čínu a nepřijít o funkce kamery, ovládání na volantu......? 

Děkuji za odpověď.

Pavel. 

Upraveno uživatelem Horan
Doplnění
Odkaz ke komentáři

Plnej internet určitě ne. Ano, tohle starý rádio se možná válí všude, ale ja potřebuji do faceliftu. 

Já potřebuji 5L0035200B. To jsem našel pouze jedno v Rakousku bez kódu. Určitě za to nehodlám dat 10000 a více. 

Vzhledem k tomu, že nikde nejsou bude to rádio asi pěkná sračka.

Nevím, co se ti nezdá na tom procesoru. Já do toho nevrtal. Poslal jsem jej na opravu a po asi měsíci se vrátilo funkční. Údajně tam byla nějaká chyba s procesorem. Bylo mi to jedno. Nezjišťoval jsem. Rádio fungovalo. 

Teď už zase nefunguje a nehodlám do něj opět investovat. 

😉

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
On 8/15/2021 at 2:59 PM, ferda25 said:

naprogramovat novou CAN zprávu, která se posílá dle původní

Předpokládám, že kód nenasdílíš, to bys ho jinak asi zveřejnil 😄

Ale nezveřejnil bys prosím co na sběrnici běží při zmáčknutí tlačítka další / předchozí ?

 

Chtěl bych zfunkčnit AVRCP u oktavie s radiem swing, ale nemám přístup k autu na PQ platformě kde to funguje.

 

Vím, že BT modul nesleduje co posílá volant, ale nevím ani jestli chce příkaz z gateway nebo pořímo z radia a už vůbec netuším co má být obsahem. AVRCP s telefonem se spojí.

 

Takže co chci je tak nějak to stejné co jsi vyrobil ty: hlídám na can zprávu od volantu a pošlu tu co bt modul sleduje.

 

Quote

2. využít nefunkční HF jednotku a do ní zabudovat "vlastní jednotku"(stejně po původní co byla ve voze by zůstal ve voze nevyužitý držák):

Aha to asi teda znamená, že v tom systému co máš v autě nyní vůbec BT jednotka není, že? Tomu se asi říká HF jako handsfee?

 

 

To jsem docela smutný, jsem si říkal, že konečně někdo kdo pochopí co píšu a možná má i možnost odpovědět, že se na ten CAN provoz dostane.

 

 

Ještě se dívám, že pro gateway 7N0907530h asi jde nahrát novější software, ale když ani nevím jestli gateway je ta věc po které BT jednotka chce aby řekla "next/prev" ...

Upraveno uživatelem Vlad
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...