Přejít na obsah

Podvozek


Spooky1

Doporučené příspěvky

Lidi prosim o radu ohledně podvozku.

MUsím koupit podvozek na octavi I sedan. Je to 1,9 TDI. Koukal jsme na www.escape6.cz a maji v akci KW -35/-35, bylo mě ale řečeno že se toho nemám bát a 50mm žádnej problém. Kdo by co poradil? Nějaké zkušenosti? Případně prodejci, dalo by se něco za líp? Děkuji za rady. Celkem to chvátá... Díky moc Mám to na běžný ježdění. Zatím origo kola v plánu jsou 215/45 R17 na přístí sezonu...

Odkaz ke komentáři

Neporadím, jen dám do placu zkušenosti...

KW je super volba, tohle je excelentní výrobce. Ale na běžný provoz jít dolů o 50??? To ani omylem! Já mám auto níž o 40 a už tak mám přední ramena obrácený nahoru, jako křídla. Vždy když se někde motám, musím dávat velikýho bacha kam se to vlastně cpu. Taky hodně na parkování používám "náležitě poučenou osobu" - manželku! Na příklad já mám dvě auta, tak že mi to vůbec nevadí...

Odkaz ke komentáři

Tak jsme nakonec objednal tohle: http://www.escape6.cz/podvozky/pevne-kompl...,-snizeni-35mm/

 

 

Prej předek padne o malonko víc než těch 35 a prej budu maximálně spokojenej. No myslím si že za ty prachy to opravdu asi líp nešlo.

 

MilanII No já mám taky dvě auta.(Teda tři ale jedno rozebraný). Jenže právě to druhý (Charade) mám na tvrdým nízkým podvozku taky. Taková velká zastřešená motokára...

Octavku mám na běžný ježdění,ale prostě mi to nedá, Když už musím koupit tak přece nekoupím serii zase že? Takže doufám, že budu spokojen a nebudu mít nějaký extra velký problémy.

 

Edit:

Každopádně díky moc za názor. Aspoň někdo mě napsal svůj postřeh ;-)

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

DuDe na sporting jsem koukal. enže 14k tlumiče + 1300,- za jednu pružinu. Takže cena 2x taková než to KW. Je v akci za 9900,- + jsme ještě dostal malou slevičku od kluka takže za 9300,- včetně pošty myslím, že nebylo opravdu co řešit... Jinak jsme mohl mít za malinko lepší cenu HP koníky s nastavitelnou tuhostí a tam by byla jasná volba taky,ale prostě 20k na podvozek už nemám ;-)

Odkaz ke komentáři

Jinak podvozek je na autě. Mám najeto zatím cca 50km a prozatím spokojenost obrovská. Hodně je to ale tím, že původní podvozek byl mrtvej. Jinak tvrdost je příjemná. Je to trochu tvrdší,ale porád slušně pohodlný. Snížení zatím nevím, musím změřit. Více budu moci samozřejmě hodnotit po nějaké delší cestě a po více kilometrech. Ještě by to sneslo nový dorazy vzadu,ale bohužel. Možná až se někdy budu nudit tak je vyměním...

 

A nějaký fotos. Foceno mobilem,ale pro ukázku stačí.

post-60-1246336578_thumb.jpg

post-60-1246336588_thumb.jpg

post-60-1246336596_thumb.jpg

post-60-1246336608_thumb.jpg

post-60-1246336617_thumb.jpg

post-60-1246336625_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

ses jak ja :smich: taky mam fota jen po snizeni ;)

 

ale zrovna v ten den, co jsem to dovezl, tak jsme meli hosty s Octavii na normalnim podvozku a to byl rozdil uplne mega moc ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak a já mám na KW najeto odhadem 10 000km, možná o něco víc... Něco po okreskách, něco po dálnici, něco po městě... Porád jsme moc spokojenej. Auto sedí suprově, nenaklání se tolik, je to hezky tvrdý. Jen po koskách to není nic moc... :-D Vím že jsme slíbil aj fota,ale porád jsem se na ně nějak nedostal... :-( Asi je to hlavně tím, že nemám foťák...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Spooky:

Pravda pravdoucí... Určitě mám radost z těch o 40 mm zkrácených teláků! Měřil jsem ty Bilsteiny B4 (který jsem už prodal) a fakt to na pístnicích dělá -40 mm. Já jsem torošku úchyl na čistotu kol, tak že je docela často sundávám a meju zevnitř. Fakt mě štve, že při zvedání auta dlouho trvá, než telák "vyleze" na doraz a kolo se zvedne od země!!!

 

Už teď vím, že na těchto žlutých pérech auto tvrdý nebude. Zkoušel jsem pružiny mačkat jen tak rukama a porovnávat s těma originálníma.

Hned jak podvozek namontuju, změřím blatníky od země a zkonfrontuju všechny údaje z minula. Tím myslím: originál podvozek / stávající pružiny HR / podvozek KW. Samozřejmě to pojedu protáhnout a písnu sem první dojmy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...