Přejít na obsah

Zeder


pedroxxl

Doporučené příspěvky

Snake, mňa by zaujímalo, či vôbec svoje auto zamykáš - podľa toho, čo píšeš, asi nie :angry:

Hociaké zabezpečenie je vždy lepšie, ako žiadne. OII sa nekradnú preto, lebo o tie autá je niekde v zahraničí záujem, ale kradnú sa na náhradné diely. Auto sa ukradne, rozoberie a rozpredá. Čo myslíš, aké auto si vyberie zlodej? Tvoje bez akéhokoľvek zabezpečenia, alebo moje s nálepkami Zeder na dverách?

Odkaz ke komentáři

Fíha, a keď ideš niekam autom, berieš si aj garáž so sebou :lool: ? Sorry nedalo mi to...

Písal som mail človeku, čo Zedery predáva a montuje a spýtal som sa ho na to otváranie bez kľúča - dám vedieť odpoveď, teda ak nenapíše, že to naozaj ide otvoriť a že to nemám nikomu povedať :angry:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zeder bola prvá vec, ktorú som dal namontovať do auta po kúpe.Mám ho pomaly 2 roky a zatiaľ spokojnosť. Nepociťujem , že by ma nejako obmedzoval, obsluha je v pohode.Kolega si ho dal do KIA CEED a tam to má dosť neprakticky riešené, pri uzamkýnaní alebo odomykaní musí vystúpiť z auta.Je to tým že každé auto má inak riešenú tyč riadenia, ale našťastie na OctII je to v pohode.Celej montáži som sa zúčastnil trvala do 2 hodín.

Ja som zatiaľ spokojný.

Odkaz ke komentáři

Ja mám Zeder 3 roky, auto stojí na sídlisku, strieborne kombi 1,9tdi a NP. Inak vo vedlajšom vchode ukradli oktu kombi bez zedera a bez constructu. Takže myslím, že keď ho niekto chce tak mi ho lopne, ale pomôže. A nové to nestálo 500 éčok. Dával som za to ešte v Prievidzi 7500 skk a to bola relatívne novinka. A do nového auta ho dám o5!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

jasne,zeder zbytocne vyhodene love,susedovi ukradli so zederom golf4,najlepsie mat nieco tajne,co ti tam namontuje nejaky kamarat,napriklad alarm za 100€ a prehodit farby dratikov,poschovavat blikajuce ledky a nelepit nalepky na okna,vyhodit zamky z dveri a otvarat len dialkovym a pod,fetak ti to neotvori a profik ti ukradne auto aj keby si v nom spal ked je nanho objednavka

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o rok později...

cawte. Ja som si zeder dal hned a poviem vam ze podla mna je to zatial naj co vymysleli. Ked ho mas zamknuty tak auto nenastartujes a keby sa to aj napriek tomu podarilo s kolesami nezatocis. Najlepsie je mat kola pred vypnutim motora total vytocene.

 

Nevím co je na tom pravdy, ale při vytočení kol nadoraz prý dostane servo zabrat při nastartování. Pokud je to často, tak odejde do věčných lovišť.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Uz sa to tu rozoberalo na prvej strane ako pozeram, takze zbytocne riesime 2x to iste. Osobne by som si to do auta nedal, aj ked som nad tym velmi uvazoval pred 2r pri mojej prvej Octavii. Navyse uz je nejaky pocet kradezi v diskusiach kde bol namontovany Zeder, tak je otazne ci je to vobec ucinne alebo ucinne iba pred 'amatermi'. Zasa ani ten VAM01 nie je vyhra, ked si zoberies aky je to zasah do elektriky auta.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zatial som na toto forum chodil len citat. Teraz som sa rozhodol prispiet moju kvapku do mora. Auto (strieborny Scout pred FL) som kupil od brata a ten tam nechal namontovat Zeder v Prievidzi teda ja osobne som neinvestoval. Nezamykam len doma v garazi a v praci. Je to hlavne o zvyku. Prve dva tyzdne sa mi stavalo ze som to proste zabudol ale teraz je to automatika. Niekedy este pootocim volantom aby mi zamklo aj ten. Treba dat ale pozor pri odomknuti lebo zeder sa nevysunie. Treba zase trochu pootocit volant, potom je vsetko ok. Pytal som sa na to aj kolegu co ma Zeder a tiez sa mu to stalo. Zatial som s tym spokojny.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak na svojej O2 FL mam uz nejaky ten tyzden ZEDER. Nemam mu co vytknut, zamykam takmer vzdy, teraz mi to trva uz len mozno 5-10 sekund, cize uz je to podstatne lepsie ako prve zamykania. Mam to pripojene aj cez zapalovanie (cital som ze niektori ludia nechcu zasahovat do kabelaze a tak je mozne toto nezapajat) a uz mi to asi 2x usetrilo zbytocny start :)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj,

Zeder mám taky v autě, ale určitě nemůžu říct, tak jak to tady někteří majitelé popisují, že jsem s tím spokojený. Spokojenost můžu napsat až v případě, kdy mně někdo bude chtít šlohnout auto a díky Zederu se mu to nepodaří. Jinak co se týče vzhledu, tak tam není žádný problém. Z plastu pod volantem to čouhá tak max.2 cm a po pár dnech zamykání budeš mít grif takový, že tě to zamykání nebude obtěžovat a půjdeto jako po mmásle. Ohledně záruky to tu už někdo psal,ručí Zeder a řešit jak to dopadne v případě nehody je v tuto chvílí hloupost. Copak vás v autě ohrožuje pouze Zeder ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...