Přejít na obsah

3,14ča bez střechy :D - Meggi 2 1,6 CC


Jim

Doporučené příspěvky

když panoramadach na golfu nestačí, tak bez střechy pořádně

 

2005, 1.6 16w 83kw 120t km, serviska, po rozvodech, druhý kola k tomu, udělal jsem si ježíška a do června bude Meggie chráněná, pak se uvidí co s ní ;)

 

dovozeno, opraven HTP chod, naštěstí jen blbly cívky a teď bude čekat do ledna na bazaru, jestli ji hned přihlásím nebo počkám do března na počasíčko

post-669-0-17444100-1481869643_thumb.jpg

post-669-0-14969000-1481869652_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak ještě baterka vyměněna a to jsem se ještě neprojel pořádně, už mě z něho chtěl vyzut borec, ale odolal jsem, čekám na lepší zítřky(s počasím :D)

a ted ještě klíčenka na ali, at se mi ta karta hůř strká do kapsy

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

moje lopatička je LEPŠÍ než tvoje :D :D :D

 

sice renault dodával kdysi motory do volva, ale ani to nesouvisí s autem, sice jsem jako rád že se něco děje u mě v tématu, ale je to jaksi mimo mísu, takže řešit premiovost prosím jinam

 

RENAULT MEGANE určo premie není, na tom se shodnem všichni ne? ;)

 

ale zase za ty prachy je to nejmladší kabrio s plechovou střechou(mimo 206 snad) a proto jsem se rozhodl to vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

robocop v akci :D

včera 77km, první wapka za náma, 2 sady kapek byli i vevnitr-spolujezdec u dveří a ridič nahoře u ránu, ale ty těsnění naposled mazali snad ve fabrice :(

zlobí jedna plastová krytka střechy, musím k tomu najít nějaký štelovací manuál

jinak já nevím, 1,6 béno asi jsem víc nečekal, není to koncern, takže občas řeším proboha proč takhle?

Start karta je uplně na 3,14ču, vyšší lidi si tam určo nesednou ale jinak dobrý, bez sřechy prostě luxusní, ale víc jak 3km jsem nedal, budu si muset koupit epesní čepičku asi :D

post-669-0-61709600-1488092215_thumb.jpg

post-669-0-04908000-1488092462_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...