Přejít na obsah

Sedačka - paměť


drk

Doporučené příspěvky

Zdravím, dnes jsem přisel k autu a sedačka u řidiče byla úplně vpředu a nahoře. Sedačku mám s pamětí, tak jsem jí vrátil na původní pozici a několikrát běham jízdy se mi začla automaticky vracet zase dopředu. Nevím jestli za to může zima, ale nikdy v předchozích letech si mi todle nestalo. Nevíte čím to může být? Díky.

Odkaz ke komentáři

Mne sa stavalo nieco podobne ked som mal tie tlacidla zoxidovane. Takze otazka znie - funguju ti tlacidla normalne? Ak ano, over pre istotu ze mas nastavenu spravnu poziciu na spravny kluc. Ak sa ti to deje pri kazdom odomknuti, je mozne ze mas ku klucu sparovanu sedacku v nejakej pozicii....

 

Uloženie nastavenia sedadla a vonkajších zrkadiel na jazdu vpred

Zapnite zapaľovanie.
Nastavte sedadlo
Nastavte obidve vonkajšie zrkadlá
Stlačte tlačidlo SET
V priebehu 10 sekúnd po stlačení tlačidla SET stlačte jedno z pamäťových tlačidiel
potvrdzovací signál potvrdí uloženie nastavenia sedadla do pamäte.

 

 

Aby bolo možné vyvolávať pomocou kľúča diaľkového ovládania nastavenia sedadla a vonkajších zrkadiel, ktoré sú uložené v pamäti, je potrebné jedno pamäťové tlačidlo priradiť rádiovému diaľkovému ovládaniu. Po uložení nastavenia sedadla a vonkajších zrkadiel do pamäte máte 10 sekúnd na to, aby ste nasledujúcim spôsobom priradili diaľkovému ovládaniu určité pamäťové tlačidlo:

Vytiahnite kľúč zapaľovania.
Stlačte tlačidlo odomknutia na kľúči s diaľkovým ovládaním. Po úspešnom priradení bliknú smerové svetlá a ozve sa akustické potvrdenie. Nastavenie je uložené pod príslušným pamäťovým tlačidlom.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...