Přejít na obsah

odpojenie batérie spustí alarm


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám cca 1,5 rok oktávku II. Minulý rok som sa snažil odpojiť baterku, aby som ju dobil, lenže keď som baterku odpojil logicky som nemal auto ako zamknúť tak som ju teda spätne zapojil a zamkol auto, následne som baterku opäť odpojil, no auto začalo húkať, nič nepomáhalo a bol som zo susedov natoľko v strese, že som to zapojil a nechal tak :/. Momentálne je celkom chladno auto síce štartuje, ale celkom plače a rád by som to dobil. Predpokladám, že je tam nejaký alarm, ktorý ma vlastný záložný zdroj, ktorý chráni pred odcudzením. Lenže som totálny lajk a vôbec netuším kam sa pozrieť, čo odpojiť aby som baterku mohol vybrať.

Vedel by mi niekto v danej veci poradiť?? Kde sa pozrieť ako postupovať?

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jakto, že začne houkat alarm ? Má nějaký vnitřní zdroj napětí ?

 

Napadá mě, zkusit ho vypnout ve VAGu (nevzpomínám si, jestli je tam možnost vypnutí celého alarmu, ale mám pocit, že asi jen pípání při zamknutí/odemknutí a senzor pohybu uvnitř auto.

 

V pojistkové skříni také pojistka na alrm není, jedině asi sirénu odpojit.

Odkaz ke komentáři

Já měl na OI alarm CA-1803, kde se servisní mód volil přes gsmlink.cz nebo prostřednictvím sms RESET0 (z autorizovaného telefonu).

Na OII mám systém META, kde se servisní mód aktivuje dvojitým stisknutím ledkového tlačítka po nastartování auta.

 

Origo ŠkodaAlarm neznám.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...