Přejít na obsah

TMC data o doprave na Slovensku


Doporučené příspěvky

No co viem to sa nezapina zvlast na ziadnom a ked chyti signal sprav z radia tak automaticky cita... nemusel som riesit na columbuse a pri ba mi sam taha aj rakuske aj madarske info.

A co spravit prosim ta ked to nefunguje... radio slovensko mam naladene na niejakej predvolbe.

Nejde mi to ani v rakusku

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

No mozes skusit aj ty ci sa to tebe nerozbehne, ale asi ostatnym to za to nestoji :) za par ikoniek a zmeneny font :) ak pouzivas mirrorlink, tak ten je na to o dooost lepsie, mensie menut onscreen, a stabilnejsie to mam, co som testoval. Ty si v servise neriesil?

Odkaz ke komentáři

No ja by som to skusil ale ten soft mi len tak neprehraju v servise ze halo nejde mi TMC tak mi dajte novy soft. Mi povedia TMC nevysiela na SK alebo ako jeden pan v IMPA-e v petrzalke, ze to preto lebo mam DAB a na SK sa DAB nevysiela. (Len pre info, DAB nemam v aute).

Odkaz ke komentáři

Tak mozes povedat nech si vezmu amundsen a pozru ze tam TMC ide :) takze TMC vysiela - vid aj tuto fotky v tomto vlakne a DAB tiez vysiela. TMC spravy nie su sirene cez DAB, TMC sa sirilo uz okolo roku 2000, kedy o DAB mohli snivat :) kolega ma v BMW E46 2004 rocnik, ma prijem TMC a nema urcite DAB. Cize problem maju interne, ked Amundsen to citat vie a Columbus nie.a v systeme by mal najst daku zmienku o tom ze som to uz riesil. A ludia zo Skodovky o tom vedia, kedze ti to dosli priamo pozriet a krutili hlavou ze co to na vyssej navi nefunguje.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojte. Dnes spm bol v AT a ku podivu, moj Amundsen kde som doteraz riesil TMC data na SK, tak uz nevie ani TMC v AT, ktore pred tym v pohode uz v Ba fungovali ... naposledy som bolv AT nikedy v novembri, vtedy to fungovalo ... medzitym som sa autom nic nerobil ... som zvedavy, kde sa stala chyba ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Presne takto mi fungovalo TMC na Slovensku pred updatom novych map 2018 na Amundsene v Superbe 2015.Po nom iba preskrtnute TMC a nic.Dokonca pokial som mal aktivne dynamicke navadazanie na trase,navi si sama podla info z TMCcka upravovala trasu.Teraz sa nedeje vôbec nic.

No takto to vyzera zhruba po 30s po nastartovani

 

W6ff6ym.jpg

4M2qwCa.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...