Přejít na obsah

Seat Leon ST FR FL 1.8TSi


Doporučené příspěvky

ono u koncernu platí taková zvláštnost, když je to eko jízda na začátku a pak trochu ostřeji, tak to vychází na palubáku lépe než opačně, když začneš vyšším průměrem a následně eko jízda, to jde průměrka dolů jen pomalu, alespoň mě to tak vždy přijde .....

HK - Praha, nejprve D11 a pak jižní spojka, opačně z Prahy po jižní spojce a pak D11 je vždy za menší průměrku

Odkaz ke komentáři
Cau panove,

zjistili jsme s kolegou zajimavou vec. Ja mam Leona FR z března 2017 a kolega skladovku FRko pravděpodobně z června 2017. Na první pohled je rozdíl v rozložení ikon Media System Plus, kolega ma navíc ikonu pro klimatizaci a vypadá to, že je změněno rozlšení displeje protože on má vedle sebe 5 ikon a Já 4. V autě se starší verzi je Sound System a v novější není. Má také jinou verzi HW a SW, ví někdo o tom že by byla nějaká změna a je možné aktualizovat soft Media System Plus? Je nějaký rozdíl v HW novější a starší verze?


Staší verze

post-96-0-37794300-1501750095_thumb.jpgpost-96-0-52379900-1501750104_thumb.jpg


Novější verze

post-96-0-76539800-1501750110_thumb.jpgpost-96-0-69039500-1501750130_thumb.jpgpost-96-0-86238900-1501750139_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
A včera jsem byl kouknout na Karoqa, z venku moc pěkné, za mě hezčí než Kodiaq. Výbava byla Style s doplňky jako panorama, el. kufr a el. sedačky. Cena kolem 800 :shock:


Ale co mě zarazilo, že za tu cenu je výplň dveří sprostý plast ... to Já v Leonu mám ten plast aspoň něčím potažený ... :shock:





a jeden testik Leonů v kombíku ;-)


Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...