Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

#SirMike bohuzel neporadim

 

tak jsem poridil i DVD-R, nez na to vypalim stejny image, neni tu nekdo, kdo ma overeny a funkcni? (link do SZ by jiste stacil)

 

//EDIT

vazne nikdo z Brna, kdo by hodil zachrane lano v podobe funkcniho odkazu? :o

tak nakonec se podarilo, ale byl to porod, vypalil jsem si 2 ruzne image, oba pry funkcni, vypalil jsem kazdy na dvd-r a dvd+r, tedy finalne 4xDVD, prubeh byl ruzne prerusovan, dvd vyjizdelo, zajizdelo s hlaskami 'vlozte navigacni dvd', vzdy v jine casti prubehu nahrati map, nevim, jestli tomu vadilo, ze to jelo jen na baterku u stojiciho auta (ta by mela byt vice nez v pohode), nebo proste jen spatna/starsi mechanika, kterou jsem prakticky nikdy nepouzival(videl bych to spise na tu mechaniku), ale nakonec pri 200km ceste se to samo nejakym zahadnym zpusobem poresilo behem prvnich 70km :pivo:

 

Timto diky vsem, co psali navody a za SZ s linky ;)

Odkaz ke komentáři

gratulujem, to je hlavne, ja som posielalo len cisto east...este by som chcel aktualizovat celeho columba, len ho enveim potom nakodovat, tak to zatial neriesim no :)

taky bych se do toho rad brhnul, ale jen v pripade, ze by tyhle srandy sly resit pouze pomoci SD karty, ne nepouzivane DVD mechaniky, z toho uz mam do priste pekne nahano.

Odkaz ke komentáři

jj, cistici CD s kartackem se mi taky kdysi doma valelo, tezko rict, verim, ze by mi pomohlo, je fakt, ze ted jsem dal 2x70czk za dva balicky dvd, takze dat dalsich 80czk za cistici dvd s nejakou 'novou' mokrou technologii cisteni, to bych asi na oltar prodlouzeni zivotnosti objetoval :D

 

//edit: novy FW na telefonu - Android 4.1.2 XWLSD konecne umoznit pritup Columbusu nejen do seznamu, ale konecne mi Columbus spravne rozpoznama prichozi/odchozi/zmeskany :palec:

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

ako to vlastne funguje? pri telefonate len rozpravas, a zvuk prichadza z reproduktorov? ocovi by sa to urcite hodilo, len skoda ze ta original bt sada stoji nemale peniaze... skor som mu zatial rozmyslal objednat bt sluchatko, aspon aby nemusel drzat telefon pri uchu, a v druhej ruke cigaretu... toto ked vidim wallbash.gif

 

a pri tej cistiacej sade by som sa len bal, aby to cosi viac nepobabralo...

Odkaz ke komentáři

ako to vlastne funguje? pri telefonate len rozpravas, a zvuk prichadza z reproduktorov? ocovi by sa to urcite hodilo, len skoda ze ta original bt sada stoji nemale peniaze... skor som mu zatial rozmyslal objednat bt sluchatko, aspon aby nemusel drzat telefon pri uchu, a v druhej ruke cigaretu... toto ked vidim wallbash.gif

 

a pri tej cistiacej sade by som sa len bal, aby to cosi viac nepobabralo...

prijdu do auta, zapnu na tel bluetooth, zapnu, aby byl telefon viditelny pro ostatni zarizeni, na maxidotu se mi zobrazi vse, co ma bt a je v okoli i muj tel., dam vybrat muj telefon, na maxi-dotu se zobrazi 12timistni kod (adpon myslim), ktery zadam do tel, pak jsem dal na mem telefonu, aby povazoval moji O2 za duveryhodne zarizeni a paroval se s ni vzdy, kdyz je v dosahu a bez zadavani kodu, takze pri kazde dalsi navsteve auta staci jen zapnout na tel bt a sparujese to (bohuzel pouze u stojiciho auta(myslim, ze i u jedouciho do 20km/h), co je na prd, kdyz uz se rozjedu a zapomenu na to, tak se mi zastavovat nechce)

 

pak na Columbusu vyberu telefon, az prijdu domu, tak ti vsechno nafotim, co tam je za funkce, muzes si tam nastavit 6 oblibenych kontaktu, vlezt do seznamu kontaktu, pristupuje to i do seznamu volani(prichozi, odchozi, zmeskane), muzes vytacet primo cislo atp.

 

Bohuzel ale nevim, kde mam mikrofon, predchozi majitel mel externi, je videt, ze byl montovan na ridicuv A sloupek, ale uz tam neni, ale stejne to funguje a ten, komu volam, si nikdy nestezoval, takze nekde ten Columbus mikrak ma, hodne pohodlny!! Vecer nafotim a prihodim ti to sem, at mrknes.

 

a pri tej cistiacej sade by som sa len bal, aby to cosi viac nepobabralo...

toho bych se asi nebal, uz ted si myslim, ze ta mechanika ma nakroceno do kremikoveho nebe, neverim, ze cistici sada by tomu jeste pomohla, spis naopak, kartacek urcite neni lepsi, nez neco navlhcenyho :palec:

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

ako to vlastne funguje? pri telefonate len rozpravas, a zvuk prichadza z reproduktorov? ocovi by sa to urcite hodilo, len skoda ze ta original bt sada stoji nemale peniaze... skor som mu zatial rozmyslal objednat bt sluchatko, aspon aby nemusel drzat telefon pri uchu, a v druhej ruke cigaretu... toto ked vidim wallbash.gif

 

a pri tej cistiacej sade by som sa len bal, aby to cosi viac nepobabralo...

 

 

Tak jo... trvalo to trosku dele, ale jak jsem slibil nafoceno, natoceno:

takhle to vypada na mobilu:

vzdalenasim.png

 

a tady video s tim, co vsechno mi ten Columbus nabizi:

https://www.youtube.com/watch?v=0qtqihmSmP4

 

To 'What', co tam na konci sviti na maxi-dotu, tak tak jsem si nazval svuj telefon pro auto, to je pro info.

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Dakujem za video, je to super palec.gif a nemusel si sa vobec ponahlat, zaujimalo ma to len zo zvedavosti pivo.gif

 

 

 

inak chalani aj pri prechode z verzie 11xx na 1300 by som musel columba prekodovat? ide mi hlavne o citanie SDHC kariet... lebo uz sa neviem pohnut, napada mi posledna moznost kupa nejakych DVD-RW a napalovat si hudbu(alebo inak, vratme sa o par rokov dozadu laugh.gif)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

fat32 by to mal byt, ine asi nie, skus iny pc ci nahodou... ja mam upgradnuty fw na 4120, a neberie mi to ani SDHC 16gb, class10, microSDHC 16gb class 10, a ani micro SDHC 4GB class4, kde moze byt problem? ved to uz malo brat vsetko... a pritom nezobralo ani tu class 4... vsetko som formatoval na fat32... skusim jedine este na inom pc ci nahodou nebude nejaka zrada tam... alebo napada este niekomu nieco? a to som fw chcel upgradntu hlavne kvoli kartickam rolleyes.gif

 

 

petas sdxc by to asi ani nemalo brat...

Odkaz ke komentáři

Tak naformátoval jsem 16GB microSDHC class6 na FAT32 a jde . Druhou 2GB class4 na FAT , taky jde. Jen mě sere , že ta 64Gb 10class(je to ale SDXC) nešla, zkoušel jsem ji formátovat na exFAT a NTSF , ani na jednom se nechytla. Na velkém PC mám WIN7 64bit (tam je možnost exFAT a NTSF), na NB mám 32bit XP , a nevim jestli by tam možná nebyla ještě i FAT32 možnost, ale to už se mi nechce, bo ten formát (pomalý) trvá na té 64 dlouho jak hovado.

Ještě jsem navíc málem dostal osýpky z toho , že mi tu 64 pak telefon nechtěl chvíli vzít, ať jsem ji formátoval jak chtěl.

Tam by totiž měla jít taky jen 32Gb, ale nakonec jsem to zmákl a už šlape, takže už mám i strach s tím dál experimentovat :D

 

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak dostanu do Maxidotu tu navigaci , aby mi ukazovala podle těch šipek . Co se na Maxidotu dá ještě z toho Columba zobrazovat ?

Odkaz ke komentáři

vies si tam zapnut kompas, pri ktorom pise este ulicu po ktorej sa pohhybujes... a normalne vstupis do nastaveni maxiku a tam mas polozku navigacia... ale mne ak zapnem navigaciu tak mi tie sipky okamzite zobrazuje :)

 

idem este skusit pomale formatovanie, ono som pri kazdej karte ktoru som skusal daval iba rychle sformatovanie, tak uvidim ci toto pomale nepomoze rolleyes.gif

Odkaz ke komentáři

Aha , tak se na to zitra musím podívat .

 

nevím, já mám dvě co mi jdou , jedna je na FAT a druhá FAT32 , oboje jsem formátoval tím pomalým. Dokonce ta menší mi šla okamžitě , hned jak jsem ji vybral z telefonu, tu 16GB jsem musel přeformátovat . Tu 64 GB už radši nechám na pokoji , abych si ji náhodou nějak nepojebal, přece jen byla už trochu dražší :D

Odkaz ke komentáři

Jako, že ti to nepřehrává video ani přes mechaniku ? ? Tak to nevim, čím by to bylo. Já sem si vypaloval dvd s videem v Nero vision na rady tady kluků. Stahl jsem si to v divx a v ruzných dalších formátech a v tom nero vision jsem to převedl na dvd a vypalil a jede to pěkně. Jen mne ještě teda vadí, rozdíl v hlasitosti u jednotlivých klipů. Jinak i cd s mp3 mi fungují.

Odkaz ke komentáři

vies si tam zapnut kompas, pri ktorom pise este ulicu po ktorej sa pohhybujes... a normalne vstupis do nastaveni maxiku a tam mas polozku navigacia... ale mne ak zapnem navigaciu tak mi tie sipky okamzite zobrazuje :)

 

Nemožeš to nafotit , ty okna maxidotu ? Já tam nikde položku navigace nemůžu najít . Nebo se to musí nějak nastavit přes diagnostiku/nakodovat, aby se to tam zobrazilo ? V maxidotu jsem našel akorát okno s tím , co mi právě hraje v radiu/DVD/SD . Jinak nikde nic .

Odkaz ke komentáři

Tak to asi bude tak . Měl jsem tam Swing , Columbus jsem si dával sám, ale jinak mi všechno si myslím jde bez nějakého zásahu diagnostiky i předek i zadek parkováků. Nejde mi akorát hlasové ovládání Columbuse, ikdyž mám hlasové ovládání telefonu, to mi funguje. Ono to vypadá , jako by to šlo přes toho Columba , protože tam ty telefoní záležitosti jsou vidět na obrazovce, ale asi je to jen obraz a jinak ta komunikace jde přes to hlasové ovl. telefonu , co tam bylo už z výroby .

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...