Přejít na obsah

Pokec o COLUMBUSu


Doporučené příspěvky

skusim to este raz lepsie premerat, mal som problem prilozit merak na poistku ale myslim ze som to pomeral spravne, skusal som to na obidvoch stranach poistky.... zoberiem si na pomoc aj schemu, pretym som nemal tolko casu :)

 

diagnostiku po ruke uplne nemam a zvysne pristroje vyzeraju v poriadku... premeram este konektor a az tak pripadne zbehnem niekde pozreit diagnostiku

 

este na niektorom pine konektora som nameral nieco cez 11v, co tiez podla mna nebolo Ubat, ale nebolo to ani 0.4v

Odkaz ke komentáři

Z jineho soudku, MF volant z noveho passata, novou premium HF, vytaceni pres Columbus funguje krasne, jen kdyz se da pres volantove tlacitko hlasoveho vytaceni vytocit nejake jmeno, normalne to zacne vytacet, hovor se spoji, nicmene neni slyset druha strana a ani ona nic neslysi ? Nevi prosim nekdo? Zapojeno by to melo byt spravne. Diky. Dan

Odkaz ke komentáři

A nebo se zlomil kabel k fakře, taky možnost, ale tohle už bych nechal na někoho kdo má vybavení a ví kam šáhnout, ať v tom neležíš týden, ale pokud není napájení, nepojede:)

 

A co se pinu týká, pokud ho zadáš špatně 3x, tak se zablokuje na hodinu, žádné trvalé zablokování se nestane, lidi jsou schopni ti pin vyčíst, jinak je pin uložen v budíkách.

 

zkoukni diagnostiku, co hlásí jednotka telefonu, případně zkus natvrdo BT na mikrofon. Máš origo kabeláž nebo dělanou?

Odkaz ke komentáři

Pokud to dobre chapu, tak pokud vyberes kontakt pres displej Columbuse, tak hovor probehne v poradku, pokud pouzijes tlacitko na hlasove ovladani na Columbusu, tak hovor opet probehne v pohode a oba se slysite. Pokud, ale pouzijes pro hlasove ovladani tlacitko na volantu, tak se sice s volanym spojis, ale neslysite se ?

Odkaz ke komentáři

Pokud to dobre chapu, tak pokud vyberes kontakt pres displej Columbuse, tak hovor probehne v poradku, pokud pouzijes tlacitko na hlasove ovladani na Columbusu, tak hovor opet probehne v pohode a oba se slysite. Pokud, ale pouzijes pro hlasove ovladani tlacitko na volantu, tak se sice s volanym spojis, ale neslysite se ?

 

Presne tak, pres diplay OK, pres hlasove vytaceni na columbu OK, pres talcitko hlasoveho ovladani na volant - pani se zepta co chci, reknu jmeno, ona rekne vola se jmeno, na displeji Columba to normalne vytaci/probiha hovo, ale uz neni ani zvuk vyzvaneni a ani se zadna strana neslysi ... hovor normalne spojen je ...

Je mi to zahadou. Diky za pomoc. D

Odkaz ke komentáři

Panove podvolantovka nakodovana je, PPT povolen, tudiz by to melo fungovat. Kdyby nebylo nakodovano tlacitko PPT, pak bude slouzit jako mutu. Alessioho (diky!) napadlo ze se nejspis tluce hlasove vytaceni na Columbu s hlasovym na HF, mam ho totiz urcite v HF nakodovane. Zkusim ho v HF odkodovat a uvidime. Kazdopadne diky moc za uvahy a hezky vecer. Kdyby neco nekohoho jeste napadlo, budu rad za jakekoli postrehy. DAn


JInak mam volnat z passata, tudiz bez rolleru, pouze tlacitka - tento akorat na predface O2.

test_31351442227.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...