Přejít na obsah

Ford Mondeo 2.2 TDCi 129kw Titanium X "Ullrich"


Doporučené příspěvky

Nepozvan, necekan se mi do rukou dostal Ford Mondeo - 2.2 TDCi 129 kw, manual, Titanium X bez jakychkoliv priplatku a hlavne prvni auto, ktere neni kabrio, nebo kombi - liftback.

Je po prvnim majiteli, komplet historie ve Fordu RenoCar a najeto ma neco pres 173tis km.

Zatim s nim mam najeto jen neco okolo 500km. Zkusenosti malo, fotky jen z cisteni, ale postupne budu pridavat zkusenosti a i upravy, ktere probehnou - minimalne montaz parkovaku - pokud mozno komplet predek + zadek a original...Ale to se jeste uvidi, jestli to pujde...

Zatim zkusenosti nasledujici - relativne tiche, siroke, celkem pohodlne a straaasne nudne :-)

 

Co se mi ale libi - tak kombinace cerne metalizy a modrych skel - to vypada luxusne... Alcantara v kombinaci s kuzi taky prijemna... A taky uz se tesim, az to pujde prezout ze skaredych 16" plechu na letni titania 18ky :-)

post-22870-0-89317400-1486912765_thumb.jpg

post-22870-0-82608400-1486912796_thumb.jpg

post-22870-0-08812800-1486912834_thumb.jpg

post-22870-0-66769800-1486912860_thumb.jpg

post-22870-0-94273400-1486912883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Na ten se snad taky nejak dostanu - ale zatim na to nebyl cas a kvuli nemoci ani nalada...


Jeste jedna s hrochem a se zlatakem...

Dnes se tu byl podivat souseduv tata, kterej pracuje ve Fordu, tak zjistoval, jestli a jak pujdou zapojit origo parkovaky... Vepredu to pujde v pohode, vzadu s tim bude asi vic prace, ale snad to taky pujde...

post-22870-0-94032000-1486917094_thumb.jpg

post-22870-0-82579300-1486917107_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Koukal sem. A sedacky jsou super. Ty moje ani nejsou prosezene za tech 7,5 roku. Ted poresit ty parkovaky, oloupany zadni znak a pak asi prijde na radu bud prvne radio, nebo jeste lepsi odhlucneni motoru a hlavne podbehu. Ale uvidime, jak moc budou hucet ty letni piloty...

Odkaz ke komentáři

Koukal sem. A sedacky jsou super. Ty moje ani nejsou prosezene za tech 7,5 roku. Ted poresit ty parkovaky, oloupany zadni znak a pak asi prijde na radu bud prvne radio, nebo jeste lepsi odhlucneni motoru a hlavne podbehu. Ale uvidime, jak moc budou hucet ty letni piloty...

Co cheš řešit s rádiem, když je zabudované a má nějaký tvar? Hele, vyprdnul bych se na takový věci.

Odkaz ke komentáři

Radio bych pochopitelne daval se stejnym tvarem tak, at presne sedne do tunelu.

Jinak dnes se mi konecne podarilo zprovoznit USB - nakonec jsem to rozchodil na starym reklamnim usb disku z doby krale klacka... Takze sice to ma giga, ale funguje to :-) Zkusim pohledat jeste nejake dalsi historicke artefakty a treba se mi podari najit nejakou vetsi co bude taky fungovat.

Odkaz ke komentáři

Já jsem měl kdysi přídavnej modul k origo rádiu, do něj se zasouvaly flashky a pak z toho šla přehrávat muzika ... a tam fungovaly jenom ty flash disky, které měly nastavenej takovej ten "autostart", když je zasuneš do PC -> tzn. že ti hned vyskočí to okno atd.

Flashky, které se takto nespouštěly (musel jsem je otevrit manualně v "Tento počítač" a dál), tak mi v tom modulu nefungovaly. Ono se to dá nějak na těch flashkách nakonfigurovat, ale taky jsem našel dostatečně velkou, která mi fungovala, tak jsem se po tom už nepídil. Možná je to i tvůj případ :)

Odkaz ke komentáři

Chtel sem parkovaci kameru a vestavenou navigaci s rozumnym softem + vizualni zobrazeni parkovaku.

Converse jde ale preprogramovat tak, at jsou parkovaky videt a na zbytek se asi vykaslu. Budou jine priority.

Hlavne doufam, ze nekdo prijde na to, jak mi namontovat originaly predni a zadni...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Po dnesku najeto skoro na kilometr presne 2.5 tis km. Pocity zatim dobre. Je to tiche, spotrebou jsem okolo 8l/100 podle pp. 70L nadrz prijemna a miluju aktivni nataceni svetel. Co mi vadi, tak ty problemy s USB, neustale zapominani na funkci dvojiteho zamku-skoro kazde rano uz do nastartovaneho auta prcek nemuze nastoupit, protoze se odemkly jen dvere u ridice...A pak poslednich par jizd se mi stalo, ze jsem nedorazil trojku a padlo to pak zpet do neutralu. Ale menil sem posez, tak je to mozna tim.

No a zitra bude instalace origo prednich a zadnich parkovaku a rovnou si necham u zrcatka nachystat napajeni pro kameru a prdzout na letni.Snad se vse podari bez problemu namontovat a i kdyz strasili, ze to bude na dva dny, tak ze to bude zpet doma uz vecer...

 

Pak uz jen vymenit zadni znak, koupit nove koberecky a antenu a nechat zrenovovat lak a vycistit a zaimpregnovat interier... Predchozi majitel byl trochu cune. Dost casto jeste nachazim ruzne v aute okousane nehty...

Odkaz ke komentáři

Zadna slava to neni, jenze typicky zimni den vypada tak, ze nez vyjedu, tak 5-10min bezi motor, at se kvuli prckovi zahreje auto.Par km do skolky, kde to taky vetsinou na tu chvilku necham bezet, at to hned zase studene znova nestartuju..Potom 25km po dalnici, nekolik zacp a kolon nez se dostanu do prace...Na tohle by byl nejidealnejsi nejaky hybrid...Ale takhle je ta spotreba porad ok.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...