Jump to content

Divné zvuky pod kapotou

Recommended Posts

Také musím přidat mazlíčka...

Každopádně mám dotaz ohledně toho že auto je trošku v nepořádku a potřebuji poradit... Když je auto nastartováne tak jakoby cvaká v části kde je řemen když stojíte před autem. A občas méně a občas více podle toho jestli jsem do kopce a mám plně naložené auto tak při rozjezdu na 1 nebo zpátečku začne pištet od motoru jak když zavítáte vrata od stodoly nevíte kde může být problém???

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zdravím ve spolek mám na Vás otázku jde mi strašně blbě řadit. Když řadím tak mi přijde, že je to všechno gumové. Jakákoliv rychlost, když zařadím tak je tam strašná vůle a i řadička je strašně pohyblivá. Celý ten komponent v motor. prostoru tak je strašně vykvedlaný. Je možnost výměny nějakého dílu na šlo řazení zase “ normálně “ ?    Omlouvám se za blby popis ale sám nevim jak bych to popsal 🙄
    • seknutý (přidřeny) ventilátor pod palubkou (schránkou spolujezdce), návod je zde i s opravou, pohledej  
    • Zdravím, když sednu do auta a zapnu klíček tak se mi z přístrojovky ozve šílený zvuk jako by "seklý" ventilátor nebo něco.. Pak se rozjedu, chvíli to řve a pak to přestane. Začne to třeba pak při couvání zase nebo když zastavím a vypnu zapalování a pak zase nanovo. V jednom servisu se tím moc nechtěli zabývat, že to je omrd to celé sundávat a zjišťovat tak bych to rád s někým někde pořešil. Asi to bude něco s topením, protože auto netopí jak by mělo.. Máte nějaký nápad co s tím?? 
  • Create New...