Přejít na obsah

Jak na opěradle sedačky upravím kroužek na hlavovou opěrku?


Doporučené příspěvky

Zdravím vespolek.

U nedávno zakoupené oktávky jsem dnes zjistil problém. Normálně bych si toho nevšimnul ale dnes mi dorazily kožené potahy na míru a tak jsem na to narazil.

Na opěradle spolujezce jsou ty plastové kroužky do nichž se zasouvají hlavové opěrky každý v jiné výšce. Ten nalevo je asi o 2cm níže než ten napravo. Díky tomu kolem něj nepodstrčím nový potah. Nevěděl by prosím někdo jak ten kroužek přizvednu ať je tak jako ostatní? Jsem z toho namrtvicu. Nechat to natažené přes kroužek vypadá dost debilně a když už jsem vysolil majlant za potahy tak bych rád, aby to trochu vypadalo :-). Díky za případné, podrobné rady!! :palec: :palec:

post-43333-0-39493600-1488300765_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ten "kroužek" má doraz a pokud je níže, tak je zralý na výměnu, protože budě někde prasklý. Takže sehnat nový a vyměnit. Nejlépe rozčalounit opěradlo, protože má jištění a vyměnit. Nebo ho zkus silou vyrvat ven i za cenu, že tam nějaký kousek plastu zůstane, pak tu díru pročistit šroubovákem a pak dát nový, jen nasadit a zamáčknout. Drží v plechu, ten by se neměl nijak zničit.

Odkaz ke komentáři

Jde to vytáhnout i bez čalounění.

Mě se to povedlo při vytahování hlavové opěrky i s tím vnitřkem v sedadle.

Dal jsem jej zpět a je hotovo.

Vytahuj to opatrně neboť zašitá díra v čalounění je malinko menší nežli samotný mechanismuz v sedačce

 

Odkaz ke komentáři

Takže jsem se pokusil. No samozřejmě jsem kroužek urval ale celý mechanizmus v opěradle samozřejmě zůstal. Jak sundám polstr nevím. Zespodu ta lišta na origopotahu nejde sundat. Anebo na to bude nějaký fígl. Tak budu asi muset do Humpolce do Škodovky :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Díky. Aspoň vím, jak to vypadá. Už jsem na pondělí objednaný do škodovky. Snad si s tím poradí. Díl stojí 268kč. Jen mají obavu, jestli to dokážou rozpolstrovat a pak zase zapolstrovat. Prý tohle obvykle posílají do Boleslavi. Taková ptákovina a teď jezdím s jedním sedadlem bez potahu a opěrky :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wacko: :wacko: :wacko:


Jo a už nedokážou dodat šedý ale jen černý. Zkusím si s tím sedadlem nějak pohrát do pondělka :palec: :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...