Přejít na obsah

Kontrola DPF filtru s adaptérem ELM 327 verze 1.5


Radas

Doporučené příspěvky

MichalO2

Plná verze na stažení, je doplněna v příspěvku na straně 3

PetrRS

Info od vývojáře:

Unfortunately your engine uses the old diagnostic protocol.
I've tried to analyze the old protocol because I know that many users need to know how their car works after dieselgate scandal, but I've found many problems:

   - ELM327 firmware doesn't officially support that protocol (big problem)
   - I don't have a car to be used for test (another big problem)
   - support for the protocol is pretty absent and I haven't found any useful website
   - my time to spend in android development is reducing day by day


I'm sorry but actually I don't have a plan to introduce the compatibility with old protocol for my app.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dle mého názoru je šance na zprovoiznění na aplikaci Car Scanner.

Pokusím se požádat o pomoc

 

 

 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Nová verze má již pěkné zobrazení grafu hodnot DPF filtru

3.11.3
- new graphs inside data fields
- added CRTD to new group 16 (thanks foreroadicto)
- added engine DGDB to group 14 (thanks lorenzo)
- corrected differential pressure calculation for groups 6 and 8 (thanks mihainapau)
- corrected filter image color variations during regen0ca41adc9ec1f65e0c134c81fef6a7de.jpg514a0fbc61eed24d11792ab2e897360a.jpgfc3da28848834c07ec183dd4207f652c.jpg

Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Pokud by někdo chtěl mít zobrazené % u Oil Ash Residue tak je toto zobrazení podmíněno tím co je v seznamu parametrů  ECU, v mém případě zobrazení vyhodnocení v (L) není možné, kdo má v (g) tak tuto volbu má zobrazenou.

Informace od vývojáře aplikace.

The percentage is visible in the oil as field only if the ash limit value is available in the ECU parameters list.

Not all the ECUs have that value, this is the reason why you can see the percentage only in some engine group.

Snímek obrazovky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Tak se mi povedlo nastavit v aplikaci Car Scanner zvukovou signalizaci, která upozorní na regeneraci, ještě přijít na to jak udělat aby byla aplikace stále běžící, jakmile budu mít novou regeneraci tak ukážu jak to funguje,

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Ahoj chlapy potřebuji poradit, přestala mi z ničeho nic fungovat aplikace VAG dpf, načtou se mi první tři ikony bluetooth, adaptér a auto vše svítí zeleně a tím to končí, ta čtvrtá ikona kolečko zůstane šedé aniž by se točilo, žádné hodnoty to nenačte až když zmáčknu tlačítko REFRESH tak to načte ale jen asi aktuální hodnotu a tím to končí, kolečko se stále netočil. Poradíte co se mohlo stát, tři roky to funguje bez problému. Zkusil jsem odinstalovat aplikaci a znovu nahrát nic, zrušil jsem párování a udělal nové taky nic. Adaptér používám ELM327 aplikaci mám placenou. Přikládám foto Děkuji za pomoc

Screenshot_20220315_112125_com.applagapp.vagdpf.jpg

Screenshot_20220315_112135_com.applagapp.vagdpf.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...