Přejít na obsah

Topení O1


Guest Martin D.

Doporučené příspěvky

Guest Martin D.

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit s topením. Jde o to, že mi auto normálně topí do té doby, než si přepnu teplo na nohy....poté mi vespod začne foukat studený vzduch. Je mi to záhadou a nevím s čím začít... děkuji za případné návrhy :D

Odkaz ke komentáři
  • o 8 let později...

Ahojte, potřeboval bych poradit, znát váš názor. Na Octavii 81kw digi.klima mi řekl radiátor, po dlouhém uvážení jsem tento problém nechal udělat servis, k tomu jsem nechal naplnit klimu. Nyní je v autě sucho, okna se nemlží, ukazatel teploty motoru hlásí provozní teplotu, zahřívá se jak má. Problém ale je, že klima chladí při nastavení teploty na displeji 26-28C, po stáhnutí na 18stupňů fouká náporový vzduch venkovní teploty. Netušíte, co v servise mohli přehodit/zkazit? Chci jím to vrátit, ale jsem si jistý, že budou tvrdit, že závada je jinde, takže další zakázka. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Ahojte. Nebudu zakládat nové téma, topení se to týká také. 

Auto mě začalo neustále topit nezávisle na regulaci. Jinde jsem se dočetl, že je vypadené ovládání u spolujezdcových nohou. A taky že jo. Pomalu jsem otáčel regulací a zespod tlačil na ovládání a za chvilku zaskočilo do válečku, ze kterého vypadlo. Zajistil jsem to plíškem, aby to už nevypadávalo, zkusil že rekulace ovládáním otáčí a vše se zdálo ok. 

Jenže… teď mi zas auto netopí, topení se chová jak kdyby byla regulace otočena na skoro studený vzduch ať točím regulací jak chci. Má někdo nápad jak toto vyřešit? 

 

Moc díky. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...