Přejít na obsah

Prosím o kontrolu logu, jsem zoufalý


TDIguy

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Před pár lety jsem si koupil mazlika. Uz tehdy se mi zdalo, ze obcas tahne lepe, obcas hure (koupeno s tim, ze turbo bylo dano nove - repas, a udajne chip na 100kw - puvodne 81kw).

Tento tyden pada do nouzaku, tak jsem provedl LOG, ale nejsem z tech hodnot moc chytrej. Prijde mi, ze je spatne uplne vsechno :-(

Nerad bych vymenil vahu vzd. a N75 zbytecne....

 

https://ulozto.cz/!dcDfw6FT2Bvl/vag-log-zip

 

provedl jsem 3 logy.

 

1. jizda padla do nouzaku rychle

2. jizda nic, ale zpocatku jsem nemel plnej plyn

3. jizda nic, od pocatku plnej

 

V odkazu cely LOG. Prikladam i screenshoot.

 

Díky všem za rady.

 

 

post-57399-0-78017300-1489966862_thumb.jpg

post-57399-0-95776100-1489966867_thumb.jpg

post-57399-0-37908400-1489966877_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No to právě nevím. Proto jsem si nalogoval jizdu, ale nejsem z toho o moc chytrejsi. Potreboval bych nazor nekoho kdo tomu rozumí. Znamej mel na octe to same a byla to jen vaha, druhej mel vahu i N75 a delalo jim to dost podobne kousky. Tuto opravu bych zvladl i sam. Ale nechci koupit jednu nebo obe veci a vymenit je zbytecne, kdyz to bude turbina. Ted se mi vsechno nejak s*** a nemam moc kacek navic, tak jsem si rikal, ze bych si poradil svepomoci. Do turba se pustet nechci. To bych musel nechat odbornikovy. Tak me napadlo zkusit log a vycist co je spatne a jestli to zvladnu sam.

Odkaz ke komentáři

Nereguluje turbo, zkus sehnat ventil n75 (z jineho auta na zkousku). Prinejhorsim se daji prohodit n75 s tim s cernou hlavou na EGR.

 

Vaha vzduchu vypada dobre.

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

 

Díky, jdu vyzkoušet, sehnal jsem ještě jednu octu na "dočasné rozebrání", nicméně teď už netáhne od nastartování. Takže buď to padá do nouzáku hned, nebo něco nefunguje už od začátku...no jdeme zkoušet.

Odkaz ke komentáři

Tak vyřešeno,

Hadičky mám komplet všechny nové, ty to být nemohli a podle posledního logu, když to nejelo, byla K.O. váha vzduchu. Objednal jsem i N75 a nový vzduch filtr (N75 pro jistotu a vzduch si zasloužila). Octavie na zkoušku byla starší model, takže to neklaplo a tak jsem prostě objednal díly. Váhu i N75 jsem vzal od Pierburgu a vyměnil. N75 jsem sice asi nemusel, jelo to dobře, ale nechtěla se mi už vracet a tak jsem ji tam dal. Konec konců, ta stará originál už nevypadala moc hezky :-) Teď jede auto úplně luxusně a podle logu jsou všechny hodnoty jak mají být. Tak teď jen doufám, že to nějakou chvilku vydrží a budu se moct pustit do těch ostatních maličkostí co mě trápí. Mám radost že to byla takhle levná oprava.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...