Přejít na obsah

DPF jake koupit


Doporučené příspěvky

Řešil jsem to samý. Napřed připadal v úvahu JMJ. Po pár radách se servisákama jsem od toho hodně rychle upustil. Prej je na tom líp MTS z Elitu, ale to jsem jen slyšel. Já to vyřešil tak, že jsem na bazaru sehnal jerej origo. Ten necham profi vyčistit a pak ho tam dám. Filtr mě vyšel na 5000,-, čištení je za 10000,-. Takže celkem 15000,-, ale origo. Akorát podotýkám, že sehnat bazarovej je trochu kumšt a budeš muset hledat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Čištění je něco jako když ho vykucháš, emise a škodliviny nám vypouštíš pod nos, ještě umocněno regenerací.

Neoriginály nefungují též. Za 5koupit a na výměnný způsob za něj by měl být nový za asi 32tis. a věř, že se to vyplatí.

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři

Víš ono už je to chvilka co jsem si diesel kupoval, a že se můj život posunul dál zato se vam omlouvam. Jen mě zajímalo zda tu má někdo zkušenost s DPF z druhovyrob. A co se týče toho dýchání, myslím si ze jsou veci co mají větší emise než naftove auto ale to asi nevadi ze dychate :)

Odkaz ke komentáři

Ptal jsi se, odpověděl jsem, denně řeším dotazy a problémy okolo neznačkových či "vyčištěných" DPF.

A v devadesáti procentech to nefunguje tak, jak firmy deklarují. Kam jsi se posunul je mi fuk, ale moc ne, pokud na to nemáš.

Ve výsledku, tě to však časem možná vyjde na víc.

Jedině tě může uklidnit, že nejsi sám. Co se škodlivin týká tak většina čištěných a neorigo filtrů vykazuje horší hodnoty

jako celek, než vykuchaný, protože ještě na rozdíl od těchto nemají vypnutou regeneraci. Ale v kocourkově to nevadí.

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...