Přejít na obsah

Převodovka řadí jen 3,4,5,6


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám takový problém. Včera jsem přijel před barák a chtěl se otočit. Zacouval jsem, vyřadil, zařadim jedničku a nic....dvojku nic.... až na trojku jsem se rozjel zaparkoval a zjistil, že při zařazení kvaltů ... 1,2, a zpátečka to nic nedělá, jakoby tam byl neutrál ostatní kvalty vejš tam jdou bez problému. U auta se do té doby jednou za čas projevovalo, že při popjížce velmi malou rychlostí se sekala jednička a zpátečka a bud se muselo víc popojet pak šlo vyřadit jednoduše, nebo přidat trochu síly. Byl tam kvalt a jakoby nevypínalo ložisko..se sešláplou spojku to pomalinko chtělo jet. Další poznatek byl, že ted po závadě nešel při zařazení zpátečky čistě zamknout defend lock musel jsem dát páku trošku k sobě aby se to trefilo. A taky při zařazení nesvítí zpátečka, takže se to netrefí ani v převodovce. Řazení jinak vypadá že funguje oba bowdeny se hýbou... ale kvalty doleva od středu prostě nic nedělaj. Za každou radu budu rád jestli se mám rovnou zaměřit na převodovku... Dneska zkusím táhla odpojit a seštelovat. Díky moc.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...