Přejít na obsah

klima - nesmyslna chyba


skalickyd

Doporučené příspěvky

Zdravim ,mam problem s klimou ,kdyz se pripojim do pameti chyb tak tam je chyba

 

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)

00-00

 

zkousel jsem zakladni nastaveni jak prez diag ,tak prez tlacika klimy ,kdyz chybu smazu tak sice zmizi ale jak nekam jedu a pak se kouknu do chyb tak tam zase je ,zadna jina chyba jinde neni. Kdyz se objevila poprve tak byla i v RJ motoru (odkaz na RJ klimy) ,nevi nekdo co to je za chybu? jinak klapka se normalne otvira i zavira ,jak podle diag (blok hodnot) tak i fyzicky

Odkaz ke komentáři

Zdravim ,mam problem s klimou ,kdyz se pripojim do pameti chyb tak tam je chyba

 

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)

00-00

 

zkousel jsem zakladni nastaveni jak prez diag ,tak prez tlacika klimy ,kdyz chybu smazu tak sice zmizi ale jak nekam jedu a pak se kouknu do chyb tak tam zase je ,zadna jina chyba jinde neni. Kdyz se objevila poprve tak byla i v RJ motoru (odkaz na RJ klimy) ,nevi nekdo co to je za chybu? jinak klapka se normalne otvira i zavira ,jak podle diag (blok hodnot) tak i fyzicky[/quote

 

Odesláno z mého K6000 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

problem (snad) vyresen ,zakladni nastaveni ,vystupni test (naskocila pozadovana hodnota ,ale nez stacila realna naskocit tak se pozadovana zase zmenila a takhle porad dokola ,u ostatnich klapek se ty realny srovnaly s pozadovanejma) ,potom jsem vymazal chybu (zmizela) projel jsem se s tim a hral si s topenim a kdyz jsem pak otevrel seznam chyb tak nikde nic ,takze se to snad srovnalo ,ale je mi divny ze ta klapka (asi) nedojizdi na koncovy pozice

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...