Přejít na obsah

Pružiny


pedroxxl

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Caute chalani,

 

mám OII FL 2012 morot 2.0 TDI 4X4.

Viem, že 4x4 sú fabricky zdvihnuté o pár cm na oboch nápravách. Auto je premňa extrémne vysoko, chcel by som ho decentne znížiť.

Otázka znie, viete niekto ako sú vypodložené tlmiče/struny? Podľa toho čo som hladal na nete tak predok má malý krúžok na piestnici a zadok má podložku pod strunou... ? Ak áno, chcel by som vedieť či môžem tieto podložky jednoducho vybrať, a tým by som sa dostal na klasickú výšku. Myslím že to by na životnosť tlmiča nemalo mať extra vplyv. Stretol sa s tým niekto?

 

A otázka 2, či si myslíte že ak by som ešte potom dal kratšie struny, povedzme -30mm, či by to bolo ešte v pohode.

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zdravim, osobne by som do seriovych nechcel pokial potrebujes nieco top tak je to potrebne vyrobit TOP, najlepsie je nieco si vyrobit podla predstav, ja som si dal na zakazku vyrobit pruziny od firmy tvar-ex , na internete alebo v obchode vzdy najdes univerzalne riesenia ale nie na tvoje auto..kazde auto aj tie dve iste nikdy nie su rovnake... preto urcite by som isiel do tejto varianty pozri http://tvar-ex.sk/pruziny/

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci,potřebuji radu-mám o2 1,9 tdi a chystám se měnit tlumiče + pružiny.

 

Nechci podvozek snižovat, ale nevím do jakých pružin jít.

 

Uvažuji o těchto: http://www.hanza-autodily.cz/pruzina-perovani-predni-octavia-ii-18-19-20-kayaba-rh1713/d-72176/

nebo: http://www.hanza-autodily.cz/pruzina-perovani-predni-octavia-ii-18-19-20-bilstein-37-133757/d-72473/

 

Předem dík za vaše názory

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

403001.01 menil jsem jednu protoze mi praskla, ale vyskovi rozdil byl znatelny tak jsem vymenil i tu druhou.. no ted jsem ztoho takovy offroad:) i na geometrii mi rikal ze je to nejak vysoko, ale nastavil to v pohode. Kupoval jsem tu prvni v autotechne a obsluhoval mne chlap a chtel vin kod..ale pro tu druhou jsem sel k zensky a ta rikala ze to neni podle vinka, ale podle motorizace... 1,6 jsem tam videl.. mno tak nevim. Mne to vylozene nevadi ale aby to nedelalo nejakou neplechu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...