Přejít na obsah

nove radio Swing - chyby


skalickyd

Doporučené příspěvky

zdravim ,koupil jsem si ''nove'' radio a kdyz jsem ho kodoval tak pak na me vyskocily 3 chyby ,tak by me zajimalo jak je vyresit ,jestli koupit novou getwey a parkovaci rj nebo se to da udelat nejak jinak ,a jestli novy RJ ,tak jaky (v priloze seznam RJ co mam (je tam i stary radio stream) a seznam chyb z diag) ,jinak mam tam Swing 05.2012 ,jinak antenu mam prez prechodku (1 antena) ,predem dik za rady

post-45421-0-04796000-1495794480_thumb.png

post-45421-0-75929500-1495794839_thumb.jpg

post-45421-0-05788000-1495794851_thumb.jpg

post-45421-0-81252600-1495794861_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Takže když nebudu mít GPS anténu tak to tam bude vždycky? ... Ta druha ,skousel jsem to odkodovat ,napsalo kódování úspěšně a když jsem se tam připojil tak to bylo zase nakódovány bezezmeny ,a to třetí.. Ta "nova" RJ ma stejný číslo a jiný koncový písmeno jiný nebo to je nějaký specificky? :D

 

Odesláno z mého VFD 700 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...