Přejít na obsah

odhlučnění kol


duch

Doporučené příspěvky

máte někdo zkušenost s odhlučněním hluku kol? úprava podběhů, vytlumení plastovýho nadkolí apod? co zkusit použít a tak :rolleyes:

taky jsem nad tím přemýšlel něco jako má OII ,ale nenašel jsem vhodnej matroš

Odkaz ke komentáři
ty octavce toho uz moc nepomuze stejne, je to uz stary auto :lol: a davat do celyho auta nejakych 150 kg materialu, aby to melo cenu, to mi prijde dost uhozeny :rolleyes: jak kdyby si vozil permanentne 2 lidi...

no to v žádném případě

Odkaz ke komentáři

se zeptej Spookyho, kdyz udelas komplet cely auto poradne, kolik to tak vazi... :rolleyes: ten by to mohl vedet presneji, ale myslim, ze kolem 100 kg to cely bude

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Nejlepší odhklučnění hluku od podběhu je pořádná muzika a volume do prava... :palec:

 

Jinak je to těžký. I když teda mám zadní podběhy zatlumený tak to stichlo hodně,ale pořád je to slyšet... Hlavně ty kamínky cinkající o ty plasty... Snad jedině nalepit tam na ferovku koberec...

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...
  • o 2 týdny později...

No ja premyslim nad tim ze bych vytlumil predni podbehy zvrchu a zadni podbehy s podlahou kufru a blatnikama. Nejdriv nejakej matros pohlcujici vibrace (vibraflex nebo jemu podobne) a na to neco pohlcujici zvuk. Dost se mi ozyva od kol hluk, hlavne teda pri prejizdeni pricnych svaru na asfaltu a tak. Pomuze tp vubec? Mam kombika. Diky :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...