Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
duch

odhlučnění kol

Recommended Posts

máte někdo zkušenost s odhlučněním hluku kol? úprava podběhů, vytlumení plastovýho nadkolí apod? co zkusit použít a tak :rolleyes:

Guest chipmann
máte někdo zkušenost s odhlučněním hluku kol? úprava podběhů, vytlumení plastovýho nadkolí apod? co zkusit použít a tak :rolleyes:

taky jsem nad tím přemýšlel něco jako má OII ,ale nenašel jsem vhodnej matroš

mě spíš napadlo sundat plastový nadkolí a zkusit na ten plast nalepit nějakej nesavej matroš, jenze nevim jakej, treba mirelon nebo neco takovyho

Guest houmik

ty octavce toho uz moc nepomuze stejne, je to uz stary auto :lol: a davat do celyho auta nejakych 150 kg materialu, aby to melo cenu, to mi prijde dost uhozeny :rolleyes: jak kdyby si vozil permanentne 2 lidi...

Guest chipmann
ty octavce toho uz moc nepomuze stejne, je to uz stary auto :lol: a davat do celyho auta nejakych 150 kg materialu, aby to melo cenu, to mi prijde dost uhozeny :rolleyes: jak kdyby si vozil permanentne 2 lidi...

no to v žádném případě

150 kg je trochu přemrštěný :rolleyes: , ale třeba bude mít někdo zkušenost, jestli to má cenu řešit

už jenom to jak pomohlo přidání těsnění do dveří a přihnutí rámu dveří aby více tlačily na pirelky

Guest houmik

se zeptej Spookyho, kdyz udelas komplet cely auto poradne, kolik to tak vazi... :rolleyes: ten by to mohl vedet presneji, ale myslim, ze kolem 100 kg to cely bude

Edited by houmik

150 kg je trochu přemrštěný :) , ale třeba bude mít někdo zkušenost, jestli to má cenu řešit

už jenom to jak pomohlo přidání těsnění do dveří a přihnutí rámu dveří aby více tlačily na pirelky

Asi mi to nějak uniklo,kde se řešilo těsnění do dveří?

Guest houmik

kamarad to tak ma :) je to docela zajimavy, ale co tam dal, to uz si bohuzel nepamatuju...

duch: po Krumlove jezdi cerveny kombik s tonovanym sklem a na leto ma 17" Spidery... ten to tak ma poreseny

to těsnění takle má? moc si tu koktu nevybavuju :) je fakt, že me to svištění vzduchu celkem sere, asi sem na to alergickej :)

Na Fordu mají na podběhu místo plastu nějakéýkoberec, nebo je tam plast a koberec či co, je to trošku tišší, ale ne o moc, spíš nejsou tak cítit v zimním období kamínky z posypu.

Guest houmik

duch: tak kdyby si to chtel videt, muzeme to nejak domluvit, uz jsem s tim kamaradem mluvil :palec:

Nejlepší odhklučnění hluku od podběhu je pořádná muzika a volume do prava... :palec:

Jinak je to těžký. I když teda mám zadní podběhy zatlumený tak to stichlo hodně,ale pořád je to slyšet... Hlavně ty kamínky cinkající o ty plasty... Snad jedině nalepit tam na ferovku koberec...

No ja premyslim nad tim ze bych vytlumil predni podbehy zvrchu a zadni podbehy s podlahou kufru a blatnikama. Nejdriv nejakej matros pohlcujici vibrace (vibraflex nebo jemu podobne) a na to neco pohlcujici zvuk. Dost se mi ozyva od kol hluk, hlavne teda pri prejizdeni pricnych svaru na asfaltu a tak. Pomuze tp vubec? Mam kombika. Diky :)