Přejít na obsah

Motor 300tis+


Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi a dámy,

Jsem tu nový a Octavii téměř nepolíbený, ale rád bych se zeptal.

Získal jsem možnost ucházet se o odkup firemní octavie - rok výroby 2012, hatchback, motor 2.0 TDI CR 103KW, najeto 330 000, výbava Elegance. Auto má reálné kilometry a bylo pravidelně servisované v autorizovaném servisu Škoda. Vizuelně je velice pěkné, není dobouchané. Pocit z jízdy nemohu hodnotit, prozatím jsem neměl možnost, ovšem stále mi vrtá hlavou několik věcí.

  • Vyplatí se koupě automobilu s nájezdem km 300tis+? Nedělám si iluze, že bazarové auta mají reálné km, ale i přes to..
  • Jaké může člověk očekávat investice? Obávám se alespoň o turbo a spojku.. prozatím jsem neměl možnost nahlédnout do servisní knihy na provedené opravy.
  • Jaká může být reálná kupní cena? Firma má odkup postaven na nabídce určité částky a nejvyšší získává.

Ze servisu informace o opravách

  • Pouze drobné opravy - žárovky apod.
  • Kolem 200tis nové rozvody
  • Kolem 310tis nový klima kompresor

Díky :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

urcite vyries zase rozvody...predpis je kazdych 180000 takze dalsi interval 360000...a potom mozes ocakavat spojku s dvojhmotou ak este menena nebola. a ostatne veci bud pojdu alebo zase len vymenis, ale vies ze mas stym pokoj predsa to nieje nove auto tak treba ratat s investiciami

Odkaz ke komentáři

Takový nájezd a nedělaly se ani brzdy, tlumiče a takové běžné věci? To já dělal brzdy už v 70 tkm, pružiny zadní taky. Na takhle ojetém autě bych čekal, že bude zralé na výměnu úplně všechno. Nešel bych do toho. Jinak vím od kámoše, že (operátor) O2 prodává služební vozy po dosažení 150 tkm, protože pak už moc ztrácí na hodnotě. Kámoš to dokáže najet za 1,5 roku, takže do světa jde "skoro" nový vůz.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...