Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Deko: dobrý nápad člověče :)

 

Jinak ten znak na přední masce dostává prostě na prdel no...slunce a tak a co jsem se bavil se servisákem tak řikal že po třech letech je na vyhození když s tim autem člověk jezdí a nestoji mu v garáži.

 

Ten stávajicí nový stoji 317,Kč a já ho mužu mit za 100,- a ten nový znak tak o tom zatím nikdo nic neví :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Mirouch: to víš...jsem náročný tak mi dělaji ted pod barákem podzemní vinotéku... a trošku se s tim kluci serou ;) Až do konce roků a pak se divíme že státní zakázky jsou předražené...strašně to pak ovlivnuje konečnou cenu akce.

 

 

 

Aldo: já jsem to dnes obvolával a ten znak možná budu mit v pátek(bavíme se tom nejnovějším) V nejhorším vezmu za stovku ten původní ale nový.

Každopádně v sobotu okolo poledního roztápim gril a očekávám :D

Odkaz ke komentáři

Tak máme po dnešní návštevě Alessiho a partnerky s Petřem a rodinkou.Chlapi díky za upgrady :palec:

 

Dnes nakodováno denní svícení,vyměněn přední znak a přední stěrače :palec: Hlavně aby nebyl problém s PČR co se týče svícení mlhovkama-je to sice na cca 72% ale ukáže čas.

 

Viktore: je zájem o auta tak zvyšují ceny,tak jak to píše Jarda.Jinak se musím podivat v jakém stavu to těsnění mám já ;)

post-81-1311438515_thumb.jpg

post-81-1311438530_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
Dnes nakodováno denní svícení,vyměněn přední znak a přední stěrače :palec: Hlavně aby nebyl problém s PČR co se týče svícení mlhovkama-je to sice na cca 72% ale ukáže čas.
s tím denním svícením bych se nebál, zapíná se to přeci automaticky, maximálně jim to ukážeš, pak zapneš mlhy a měl by být vidět rozdíl, lepší než zbytečně svítit xenama.

Jsem zvědavý jak dlouho s tím vydržíš jezdit, doli to kódoval zpět po pár týdnech. Auto je opravdu vidět znatelně méně než s potkávacími světly.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...