Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Tak jsem přezul a pustil se do prvního pokusu pořádně umýt auto (fotky bohužel nemam skončil jsem před desatou večerní) Podcenil jsem připravu a neudělal si s předstihem kola, to mi zabralo neuvěřitelný čas skoro 5 hodin (jak kola zimní tak letní připravit, tak podběhy brzdy a spol). Sundat asfalt, a ty lepiky na vyvazovaci zavaží uff. :-) Pamáhali mi Iron-x a benzín a trpělivost :-) . Něco před 4hod jsem se teprve pustil do do mytí auta. Sušení, pak Iron, oplach sušení a clay. Skvěla věc :-) Touto vecičkou člověk musí prozkoumá každý záhyb svého auta :-) pak sealant a leštení. Stihl jsem dat jen jednu vrstvu, ac jsem byl odhodlán skončit třeba o pulnoci, ale se dvěmi vrstvami. To jsem fakt nedal. Chyběly síly a světlo. No černota září jako z fabriky, tedy hologramy tam už jsou, ale na leštění si netroufám... Nechci ubírat lak a ve své zbrklosti bych tomu spíše uškodil.

pak přihodím nějakou fotku, než bude zaprášená :-)

 

Díky Štěpánovi za cenné rady a za ochotu pomoci!!! :palec::wub:

Odkaz ke komentáři

vevca: napsal jsi to velmi pěkně a správně.Ani nevíš jak jsem rád že Aleš je podle mě ještě vic pečlivý,než jsem byl já.To je prostě výjimečný stav a já jsem si vždy přál prodat Octavii srdcaři :)

 

 

Marekczek: ted potkávaš jinou krasavici v HK :) vpravo na obrázku.Celé vlákno je tady:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=16783&st=0

 

 

 

Aleši: klobouk dolů,fakt nemám slov :palec:

post-81-0-60995300-1366089791_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

To je divné, dnes už jsem psal příspěvek, odeslal jej a on tady není hmmm skoda, ted jej asi znova nevyplodim :-)

 

Stale myslim že hledam hranici mesi investici času a pozornosti do péče o auto. Ona řečnická otázka zda-li je auto cíl a nebo prostředek asi nemá jednoznačnou odpověď. Kloním se spíše k cíli, jaksi to je vyjadřením prání a potřeb - vždy mě převeze jiný, menší, starší a levnější prostředek, takl proč tedy investovat více, protože tím něco chci pro sebe dokazat, vyjadřit sám sebe atd atd... , a investice vyžaduje přiměřené náklady.

 

Poučil jsem se u svého předchozího auta - užívání "jen" uživaní vedlo k jeho neprodejnosti a ztratě hodnoty. Rad bych do auta ktere me stálo nemálo peněz investoval takovou péčí, která nebude otročinou, ale bude péčí kterou zvládnu a snad tu klesající cenu alespon spomalím. Stejne jde cena auta každým dnem dolu a dolu. :-)

 

post-26197-0-91192000-1366104322_thumb.jpg post-26197-0-15756500-1366104343_thumb.jpg post-26197-0-20086600-1366104356_thumb.jpg

 

 

Jo a reste si kruhy a bavoracky jinde jooo :-) B)

Upraveno uživatelem ales4
Odkaz ke komentáři

a další věc, že každý nedovede odveneou práci na autě ocenit :). Pro hodně lidí je auto opravdu jen přemisťovadlo z bodu A do bodu B.

 

Věnuj autu péče, kolik chceš a uznáš za vhodné - a neohlížej se na okolí. Ti kteří jsou stejně "postižení", tak pochopí, ostatní nepochopí nikdy :)

 

Jo a a prosimtě nepočítej vynaloženou práci a finance co se vozu týče... Radši :-))) nemá to cenu a možná je to lepší někdy nevědět :D :D

 

P.S. Staráš se o ní fakt hezky !

Odkaz ke komentáři

@ x Michi x Bohuzel nemuzu dorazit, budu na Moravě v Beskydech utužovat bratrstvi s bráchy :-) čtu mezi řádky správně jisté podezření, jestli je černota v takové kondici jak si o ni můžeme přečíst :-) :rolleyes:

 

@Petus - rád bych jej taky vyměnil :-) jen co dodělam music... (musím se juknout jak to vypada u těch kdo to už vyměnili)

 

@Hydraulic - ano raději nepočítat, je to jak to je, ocení to Ti kteří vědí o čem to je, jiní uživatelé, kroutí nevěřícně hlavou :-)

 

@ marekczek nebo v horším případě si to odřu nějakou nepozorností sám :-) Uzká garáž je velkým rizikem. Jinak parkuji jako mnozí z nás na odlehlých místech, vyhýbám se parkování aut vedle sebe, atd a pak jedna nepozornost a je to :-)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem přezul a pustil se do prvního pokusu pořádně umýt auto (fotky bohužel nemam skončil jsem před desatou večerní) Podcenil jsem připravu a neudělal si s předstihem kola, to mi zabralo neuvěřitelný čas skoro 5 hodin (jak kola zimní tak letní připravit, tak podběhy brzdy a spol). Sundat asfalt, a ty lepiky na vyvazovaci zavaží uff. :-) Pamáhali mi Iron-x a benzín a trpělivost :-) . Něco před 4hod jsem se teprve pustil do do mytí auta. Sušení, pak Iron, oplach sušení a clay. Skvěla věc :-) Touto vecičkou člověk musí prozkoumá každý záhyb svého auta :-) pak sealant a leštení. Stihl jsem dat jen jednu vrstvu, ac jsem byl odhodlán skončit třeba o pulnoci, ale se dvěmi vrstvami. To jsem fakt nedal. Chyběly síly a světlo. No černota září jako z fabriky, tedy hologramy tam už jsou, ale na leštění si netroufám... Nechci ubírat lak a ve své zbrklosti bych tomu spíše uškodil.

pak přihodím nějakou fotku, než bude zaprášená :-)

 

Díky Štěpánovi za cenné rady a za ochotu pomoci!!! :palec::wub:

 

 

Vubec nemáš zač děkovat, duležité je aby jsi byl ty spokojený;)

Odkaz ke komentáři

@romariooo - ano pojedu a i jsem pocital, že se stavim abych Ti předal co mi tu pro Tebe zustalo, jen podle všeho není má cesta stopro jista, jede se mnou bracha a jeho dovolená dosud potvrzena. Zitra to rozlouskneme a to bych Ti volal. Jel bych okolo 11 - 12 pres hradec, ale to se domluvíme.

 

@x Michi x ... oki :palec:

Upraveno uživatelem ales4
Odkaz ke komentáři

je to hezky sundane, ten ulozeni pod zesilovace, puvodní radio pryc. Potřebuju rozdělat ten rameček okolo ale vadi tam handsfree ovladani a stojan na Telefon.... Pozapojovat kabely, snad je tam najdu. Vzadu RCA jsou u radi jsem zatim nenasel. Pak šikovně AUX in a už to frčí, zase to bude pekne :-)

 

Trocha smuteční symboliky je potřeba, neco odchazxi nove přichází.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...