Jump to content

Multifunkční volant

pehe2805

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat jestli jde a případně jak je to nakladne vyměnit volant za multi? Octavia combi 2007? Díky a neví někdo kde se dá sehnat na zadní panel u zadních sedaček krytka na to větrání jak tam je ? Díky

Odesláno z mého SM-N920F pomocí Tapatalk

Ahoj chci se zeptat jestli jde a případně jak je to nakladne vyměnit volant za multi? Octavia combi 2007? Díky a neví někdo kde se dá sehnat na zadní panel u zadních sedaček krytka na to větrání jak tam je přikládám fotku Děkuji b0bc193de191b61651847edc5fa6fabe.jpg
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Tak a co MF volant s OIII do OIIFL, v OII ještě nemám MF volant. Už jsem tak nějak volant sehnal, ale prý se musí vyměnit tlačítka a i podvolantová jednotka. Poradí někdo někoho v Jižních Čechách kdo by si na to troufnul, nepospíchám na to vůbec, rádio mám androidí, takže tlačítka si pak mohu donastavit v něm, to už jsem v něm našel :-D

• 2 years later...

Zdarec.Resim vymenu volantu za multifunkci u Octy 2007 ambiente (pred fl).Je tu nekdo fundovany od Brna?Mam moznost sehnat multifunkci z vrakacu.Predpokladam,ze vezmu i propojovaci kabl a zkusim vzit i krouzek s ridici jednotkou.

Edited by Hlavenak
doplneni
  • 1 month later...

Dobry mna by zaujimalo mam octaviu 2fl MR2013 nemam multifunkcny volant a mam moznost kupy multifunkcneho z octavii 2 facelift.

Otazka znie ci to pojde respektive ci tie tlacitka pojdu automaticky alebo to treba naprogramovat.

Pci sa mi z aj z octavii 3 ale tam je to asi zlozitejsie Dakujem za odpovede

IMG-20210706-WA0006.jpg

IMG-20210707-WA0000.jpeg

Jozef Jofo pujde ti tento volant-jen je potreba se juknout pomoci VCDS na kanal 16,jakej mas krouzek k volantu,aby ti podporoval MF-ale vetsinou pokud neni v aute MF volant,je potreba vymeny za krouzek co to umi.posilam odkaz kde jsou vypsane jednotky a tam lze porovnat tu svou   http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

P.S.Jinak mam ve svem aute volant z Octavia 3  funguje vse jak ma-ale je to trosku drazsi 

IMG_20210423_153329.jpg

IMG_20210331_162417_1.jpg

Edited by bobo99