Přejít na obsah

Navigační DVD pro Columbus


Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím vás je někdo z Prahy či okolí ochoten poskytnout navigační DVD pro instalaci map do Columbuse? Byl mi z auta odcizen a po měsíčním handrkování s pojišťovnou mi konečně ve škodovce byl nainstalován nový kus, ale bohužel bez map, prý to není součástí :-(. Najde se někdo, kdo mi za nějakou kačku helpne?

post-50612-0-06607400-1505232059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

nic nevyreklamuješ, jelikož je to nejspíš dobře, podle VIN byl objednán ten samý/vynáhradovaný díl, který podle čísla dílu mapy neobsahuje, jsou určitá provedení, která v sobě mají již navigační data z výroby nahraná, např 680K 680L.....

nové OII v sobě navigační data neměly, nahrával je až prodejce z DVD, změna nastala až koncem výroby od MR12

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Ano máš pravdu, ale přeci pokud mi byl ukraden a já řádně platím pojistku, tak přece mi ty mapy musí pojišťovna proplatit. A to už je zase chyba technika ve Škodovce, protože on to tam měl napsat. Pořád jen opakuje že to pojišťovna neproplácí, ale já chci prostě auto ve stejném stavu, jako bylo před krádeží.

Odkaz ke komentáři

aby pojišťovna zaplatila, tak originální navigační dvd musí být v dvd mechanice, tzn odcizeno s navigací, pokud to tak skutečně bylo, musíš dodatečně nahlásit i odcizení této věci, ale vzhledem k tomu, že dvd lze stáhnout na netu bych to neřešil a někde sehnal

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...