Přejít na obsah

STK v Brně


Doporučené příspěvky

Chci se podělit o zkušenost s STK v Brně, konkrétně stk-brno.cz na Vídeňské.

 

Absolutně nedoporučuji!

Nelze se objednat (alespoň to mi bylo řečeno po telefonu), takže je nutné se připravit na čekání a čekání. Jel jsem tam s tím, že technická bude pro velmi udržované auto jen formalita. A jelikož je auto staršího data, při kontrole technik hledal snad vše špatné co jen šlo a do závav sepsal i absolutně nesmyslné záležitosti! OK - auto neprošlo z "důvodu větší vůle než montážní" v pohyblivém spoji mechanismu řízení, či rejdového čepu. Dále unikající olej (unikající však nikoliv, jen v servise neutřeli pár kapek na trubce, na kterou to spadlo při výměně oleje). Auto prošlo před technickou kompletním řádným servisem (o svá auta velmi dbám a do servisu jezdím každý rok preventivně), prolezli celé auto a bez problému. Ale OK, mohli v servise něco přehlédnout...

Nechápu však proč mi ale zde na STK napsali do závad např.: Poškozené nebo opotřebované sedačky! .. :-( .. v příloze přidávám fotku oné poškozené sedačky. Jedem dále. Do závad mi bylo dále vyčteno: "Doba zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena" To už jsem si nechal zavolat technika, kterému jsem ukázal z kufru zapečetěnou lékárničku s expirací 2019. Na to jen odvětil, že si toho nevšiml, nebo že to nemohl najít. A můžu pokračovat.. O nepořádku v kufru a přenastaveným volantem se sedadlem ani nemluvím. Po krátké konzultaci s technikem, který auto kontroloval, zabil hřebíček do rakve se slovy, že je auto v perfektním stavu a že to příště dám.

 

Jaké máte zkušenosti s STK v Brně vy? Máte nějaké tipy kam jet a kam naopak určitě nejezdit? Kde se k vám chovají fér?

 

post-27068-0-96106000-1505431721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Co já vím, od určitého roku tu tam napíšou některý věci automaticky. Mě např na Toledu únik oleje( auto má susplast a rozhodně ji nikdo nesundal)

Jinak STK doporučuji dole olomoucká u benzínky, nebo nahoře Slatina u AAA.

Kolega zase spokojený na vídeňské na té druhé straně jak je Peugeot.

Odkaz ke komentáři

Možná jsi trefil na blbého technika, protože na Vídeňské jsem byl loni kvůli zapsání nových kol (nikdy dříve jsem tam nebyl) a během hodiny jsem odjížděl domů s potvrzeným papírem. Celkově můžu říct, že jsem tam byl velmi spokojený s celkovým přístupem a prováděnou kontrolou :palec:

Odkaz ke komentáři

Já jezdím do Králova Pole.

S různými auty jsem tam byl možná 20x. Ano, jsou přísní, ale vyhodí opravdu jen za závažné závady.

Vždycky mi ale vadilo, že nikdy s prohlídkou nezačali v objednaný čas, vždycky se tam vetřelo několik známých či potřebnějších než já a celé se to protáhlo.

Nic na tom nezměnilo ani objednávání přes internet

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...