Přejít na obsah

Abs nejde


Doporučené příspěvky

Ahoj resim o par radku niz tri valce ale..napisu i sem nove tema.vymenil jsem cidlo teploty kapaliny..neco vyteklo dolu ale..vse sem dal do kupy dolil kapalinu...nastartuju chci to project...a vlastne hned po startu je brzdovy pedal tvrdy nahore a nejde posilovac..proste nebrzdí...nevite cim by to mohlo byt ze po vymene nejdou brzdy?dekuju za poznatky

Odkaz ke komentáři

Cidlo teploty ma vliv na mnoho veci, ale zrovna posilovac brzd by to nemel byt.

Mel jsem u sebe na diagnostiku motoru - netahl, na houby startoval, zral asi 11 l/100km -> vadne cidlo teploty vse vyresilo.

 

Zkontroluj podtlakove hadicky a na tandemove pumpe vyusteni(takovy nahubek, jestli se nemele). Dale tu tlustou cernou hadici, co vede do posilovace - byva v nejakem ohybu napraskle :-/

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Tohle mě udivuje :-D Vsichni nadavaji, jak se Skodovky serou a je to vina vyrobce... Mam octavii druhy rok a ano, v servisuju to vic nez bych chtel, ale co jsem vymenil za kvalitni dil, to tam je doteď. Auto jsem koupil pri 280 tkm, ted ma 350 tkm a nesetrim ho. A kdyz uz se neco po**be, tak jde vetsinou o sto korunove polozky anebo je plno darcu z koncernu :-/ (Znamy v dilech mi rikal, ze si tam nekdo objednaval brzdy na Dodge ram z USA - predni kotouce + desky pres 25 tisíc)...

Osobne si myslim, ze jde o to zachazeni s autem a je jedno, jestli je to nemec, japonec bo USA. Ted tu mame Audi A4 s 2.5 Tdi a první majitel jezdil na vymenu oleje po 60tkm... Nepochopim to.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...