Přejít na obsah

Problem diagnostika


Doporučené příspěvky

Dobrý den prosím vás mám problém a to ten ze mi diagnostika hazi tyto chyby

16684 - Zjisteno vynechavani zapalovani

P0300 - 35-00 - -

16685 - Valec 1 Zjisteno zapalovani vynechava

P0301 - 35-00 - -

16687 - Valec 3 Zjisteno zapalovani vynechava

P0303 - 35-00 - -

16688 - Valec 4 Zjisteno zapalovani vynechava

P0304 - 35-00 - -

16686 - Valec 2 Zjisteno zapalovani vynechava

P0302 - 35-00 - -

Ale divne na tom je ze kdyz tam ty chyby vidim a sviti mi kontrolka motoru auto jede v pohode ale jakmile vymazu chyby tak auto blbe startuje nedrzi otacky a chcipe myslel jsem si ze to bude zapalovanim protoze to ukazuje chybu na vsech valcich to jsem dnes dal nove a dela to stale :( jinak vstrikama to nebude protoze je jedno jestli jedu na plyn ci benzin.

Předem mockrát děkuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři

Modulem by to být nemělo, ten je rozdělen na dvě části, vždy pro dva válce, tam vždycky zlobí válce po dvou.

Když smažeš závady, vymažeš i readiness code, což je připravenost systému - lambda sondy, kat, sekundární vzduch atd. Takže po smazání závady je lepší tento code vytvořit diagnostikou, nebo se po po určitých km vytvoří sám jízdou. Proto to může po smazání chyb zlobit více. Skoro bych to tipnul na souvislost s LPG systémem, rozjeté vstřikovače a následně rozjetá mapa. Při jízdě na plyn si stále benzínová jednotka čte data a nastavuje se, když je něco na plynu špatně, ví to i jednotka BA v autě, tedy normální ŘJ a zlobí to taky. Jaké tam máš svíčky a co mají za sebou?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím Ja mám tiež 2.0 85kw AQY a plyn. Mal som ten problem a často som menil sviečky (hned ako začali cukať pri nižšich otačkach + mierne zvyšena spotreba) ale po čase sa mi ten interval rapidne skracoval. Tiež chyby 300, 301, .... nakoniec to boli vysokonapäťové kable.

Od vtedy problemi prestali

Raz za čas ešte najdem v RJ čakajucu chybu 303 Kable som kupoval narýchlo (Tesla)

a sviečky rozhodne nejaké iridiové.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...