Přejít na obsah

Robova Octavia III RS


Doporučené příspěvky

Tak jelikož už mám zaplacenou zálohu a čeká se pouze až budu mít čas tam sjet se svým autem na protiúčet a odvézt si odtamtuď Octavii III RS 2.0 TDI 135KW, tak jsem si dovolil založit toto téma.

 

Hodně jsem přemýšlel nad benzínem, ale tak nějak od narození mám větší vztah k naftě a při mém nájezdu kolem 40 000km ročně to vyhrála nafta. Je to rok 2016 a má 45tkm. Příští týden, jen co jí vyzvednu, tak dodám foto :-)

 

 

 

Co nás čeká? :-)

- nalepit samolepku oc clubu

- sehnat alu na zimu a gumy

- odblokovat koukání na video za jízdy

- led spz

- led osvětlení interiéru

- led nástupní zony

- odstranit rámečky spz (ale to přemýšlim jestli si nenechám vyrobit vlastní spz)

- vypnout start/stop systém

 

Upraveno uživatelem Robí
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jo to se mi na ní strašně líbilo, že je odlišená. Akorát doufám že to teď nebude mít každej. Já mám dokonce někde úpravy že jsem to chtěl udělat na dvojkovku, když jsem jí měl. Tak jsem si to v malování zkoušel, jenže se pak pokazila a byla drahá oprava. Tak jsem jí pak prodal a teď to měla tahle, a má i vnitří červenej paket, takže se to krásně hodí.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

je to pěkný, ... ale TSI 2.0 je dnes někde jinde.... a po mých zkušenostech se škodovkou, poměrně hodně...
Nové RS TSI 2.0 245HP jsem projížděl a skoro jsem si u..... móóóc pěkné svezení.
Ale s rodinou a přibývajícím věkem jsem v rámci důvěry přešel na SUPERB.

PS: Měl jsem nové auto : OCTAVIA II 2.0 TDI Combi 103KW, potom  OCTAVIA III SCOUT 2.0 TDI 135KW, a nyní SUPERB III LK 2.0TSI 200KW  (2018) a celkem najeto cca 500 jenom s těmito auty.

Všechny povedená a příjemná auta, se kterýma jsem si užil

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak Vám můžu říct že RS III je opravdu bezpečné auto.. Zachránila nám život, když do nás z boku vrazil v plné rychlosti osobní automobil Honda Civic a odhodil nás do sloupu. 

Ihned jsme vystoupili z vozu bez vážného zranění - přítelkyně na místě spolujezdce má monokl pod okem a pohmožděný krk a já na místě řidiče, pohmožděniny a popáleníny od airbagu. 

 

 

 

IMG_1690.jpeg

IMG_1681.jpeg

IMG_1678.jpeg

Odkaz ke komentáři

Ty vole !  Ještě že se vám nic vážného nestalo. 

Přesně nárazu z boku se bojím nejvíce a podle mě je to asi nejhorší varianta, kde do tebe může někdo narazit. Víš jak, ve předu tě chrání celý motorový prostor..

Civic nedal přednost ?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...