Přejít na obsah

Staging-resil někdo do o1?


psend@

Doporučené příspěvky

Čau bando, řešil někdo staging (protočení ručiček) do jedničky? Zkoušeli jsme to s kolegou a nejspíš špatný patch... Takže výsledek nulový. Je tu někdo s nějakým návodem nebo podobně který se podělí o tuto "machrovinku"? :D

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Ja mam 2.5 gen a nejde to, prý.

Já bych ti těžko řekl co mám za patch, ale jak máš v EEPROM tu tabulku tak první číslo se mi lišilo o jedno než ty 3 v nabídce... Na to že mám 2003 rv. Eleganci s maxikem a x pí*ovinama v základu tak bych se divil že by to zrovna u mě nešlo s předposledním rokem výroby než byla tourka.. :D

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Ahoj,

zkoušel jsem pročíst všechno možný na netu, ale bohužel bez úspěchu, snad pochodím zde. 😊

 

Mám Octavia I - 1.8T 4x4 Laurin&Klement - r.v. 2001

 

   Chtěl jsem si dodělat staging na svých budících, stáhl jsem si EEPROMu z budíků (přes VAG EEPROM Programmer), pak zkoušel upravit přes DashDumpEdit (ve verzi 2.6.1 i 2.8.0), ale nepodařilo se. Budíky bych měl mít "1U0 920 821 H" (polodot) a "IMMO3". Co se týče ROM ID, tak jsem si podle návodu ZDE našel, že by mělo být na adrese 0x4F80x4F9, ale vyčetl jsem tam nějaký nesmysl (viz příloha #1). Možná nemám verzi softwaru "VWK501MH" (nevím, jak to poznat). Mimochodem nelekejte se, všechny údaje mi to načetlo správně, jen jsem některé údaje (VIN, nájezd, atd.) dodatečně vymazal. 

    Když v programu DashDumpEdit zaškrtnu "protočení ručiček - needle sweep" a dám "Start", tak vyskočí hláška, že to moje ROM ID budíků nepodporuje (viz příloha #2). Zkoušel jsem i jiné funkce, například podsvícení pouze ručiček a to jde, i jsem to bez problému nahrál zpět do budíků a funguje to. Mimochodem zkoušel jsem i například kalibraci reálné rychlosti a to se taky jaksi minulo účinkem. Nechce se mi věřit, že by zrovna na mých budících staging nešel. Dokázal by někdo, prosím, poradit co s tím? 🤷‍♂️

#1 - budíky - ROM ID.PNG

#2 - budíky - DashDumpEdit.PNG

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...