Přejít na obsah

Nejde vyhrievanie zadneho skla.


Melo

Doporučené příspěvky

Mam to stejne a ver, ze mi funguje :D . Ono kdyby to sklo bylo na dotek teply, tak by bylo velke riziko, ze praskne, protoze v tak velke plose by vznikalo velke pnuti (drive s tim byly problemy, ze zadni sklo u OI pri pustenem vyhrevu praskalo)!!! Pockej az budes mit na skle namrazu, pak pust vyhrev a pokud se ti behem par minut zacne namraza kolem vyhrivacich dratku rozpoustet, tak ti vse funguje, tak jak ma ;)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
před 23 hodinami, Konny napsal:

Vytahni spinac vyhrevu a zmer, jestli ti do nej jde napeti, pokud ano, tak bude spinac KO

 

před 23 hodinami, Konny napsal:

Vytahni spinac vyhrevu a zmer, jestli ti do nej jde napeti, pokud ano, tak bude spinac KO

Elektrika mi ide az na zadne sklo som meral...ale ked som odpojil kable od skla zadneho vyhrevu tak mi aj zacal svietit vipinac ohrevu..ale ked som zapojil kable naspet na sklo hned mi zhasol vipinac ohrevu...vcom moze byt chyba

Odkaz ke komentáři
před 11 hodinami, Martin ASV napsal:

Chyba je v elektrice. Budou zlámané kabely v průchodce do dveří.

Aj ked je v nich prud mozu byt zlomene tie kable?

V 13. 10. 2019 at 16:42, Konny napsal:

Vytahni spinac vyhrevu a zmer, jestli ti do nej jde napeti, pokud ano, tak bude spinac KO

Skusal som ci mi ide prud do zadneho skla..prud ide.ked odpojim kable zo zadneho skla tak mi aj vipinac zasvieti ale ked dam naspet tie kable tak mi hned zhasne vypinac vcom moze byt chyba

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 15. 10. 2019 at 10:13, Konny napsal:

Tak to netusim, napada me zkrat, ale to by palilo pojistku...

Zkus odpojit kontakty ze skla a vloz mezi ne 12V zarovku (klidne halogenku 55W). Pokud bude svitit, tak bude chyba ve vyhrevu skla

Zdravim.na vyhreve skla mam 3 kable..2 cierne na pravej strane a1 na lavej strane zadnych dveri...len ten 1cierny ked stiahnem manzetu pri dverach tam neni je tam len 1 hnedy hruby.a 2 tenke...mam 1.8 20V 98..tak kolko ma mat vyvodou to zadne sklo...a tie 2 cierne niesu zlomene nikde je pozeral som aj tahal za ne a je v nich prud...len neviem co stym na lavej strane.moze byt nejako spojeny stym hnedym??

před 1 minutou, Tomasko19 napsal:

Zdravim.na vyhreve skla mam 3 kable..2 cierne na pravej strane a1 na lavej strane zadnych dveri...len ten 1cierny ked stiahnem manzetu pri dverach tam neni je tam len 1 hnedy hruby.a 2 tenke...mam 1.8 20V 98..tak kolko ma mat vyvodou to zadne sklo...a tie 2 cierne niesu zlomene nikde je pozeral som aj tahal za ne a je v nich prud...len neviem co stym na lavej strane.moze byt nejako spojeny stym hnedym??

Podotykam vyhrev skla mi siel minulu zimu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Kdysi jsem to řešil. Hlavně se to tam nesnaž letovat, jinak Ti praskne okno. Bohužel výsledek mého pokusu o opravu (1x doma a 1x ve skloservisu) znamenal stejně výměnu okna, protože to vždy po chvilce přestalo být funkční. Asi jsi to nechtěl slyšet, ale má zkušenost. Mě to štvalo o to více, že jsem si utrhnul kontakt při oddělávání čalounění u půl roku starého auta. Honza

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Skoncily mrazy, tak jsem se pustil do vyhrivani zadniho okna xD. Pouzil jsem priravek viz foto. Pripomenu v cem byl problem - uvolnil se mi kontakt prilepeny na skle na prave strane. Pristup 0. Tak jsem to odmastil. Aktivator ma prijit na sklo a ma stetecek, tak tam kde jsem se dostal jsem to napiplal. A lepidlo ma prijit v tenke vrstve na kontakt. Ale nesel mi vubec vytahnout tak, abych to lepidlo mohl nahnout a udelat na tom malou vrstvu. Tak jsem tam neco napiplal, abych mel jistotu ze tam vubec nejaka vrstva je, prilozil na sklo a udelal 30 sekund stronzo dokud se to nechytlo. Pak jsem sel pryc a asi po dvou hodinach jsem se vratil s merakem abych zjistil jestli tam jde proud. A to je vec u ktere bych potreboval poradit. Vi nekdo kde mam dat cerny kabel od meraku? Cerveny dam predpokladam na jakoukoliv spiralu co je na skle. Ale kam s cernym? Nejradsi bych to dal na kontakt co je prilepeny na skle. Na prave strane (co sem lepil) jsou dva konektory a na leve je tusim jeden. Nejlepe kdyby mi to nekdo fotnul nebo z google ukazal obrazek kam dat cerny kabel. A kolik to ma ukazovat. Doufam, ze to nekdo docte az sem xD.

IMG_20200411_143659_084.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...