Přejít na obsah

Titan wax od Riwaxu


Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat na nano vosk Titan wax od společnosti Riwax, jestli s tím máte nějaké zkušenosti. Nechal jsem si auto navoskovat firmou Max Drive (firma co přijede má vám domů a vyčistí, umyje, navoskuje, atd.) a tvrdili mi že je to 1. Úroveň keramického vosku a že to vydrží i silné chemie I průjezdy myčkami (které prý pouze zkrátí životnost z roku na cca 3/4 roku). A když jsem viděl, že ten vosk "nakydal" (byl tekutý) na houbu která se používá ve školách na mytí tabulí, tak jsem začal být skeptický jestli je takové nanesení reálné, i kdy jsem byl přesvědčován, že ten vosk se tou nano technologií sám zažere do laku že nepotřebuje žádný speciální aplikátor nebo nějaké speciální pohyby prostě to přejel krouživými pohyby a bylo to. Lak mi lehce přijde navoskovaný ale ten účinek není takový jaký jsem očekával. (i když jsem měl možná přehnané očekávání).

Jaké jsou pak rozdíly mezi přírodními nebo nano syntetickými?

Upraveno uživatelem Kolaja
Odkaz ke komentáři

Není na trhu žádný přípravek co by byl odolný proti silné chemii a průjezdům myček. To je reklamní blábol. To že se tekutý vosk nanáší houbou by nemuselo být nutně špatně. Ale je všeobecně známé že vosky nevydrží ani z daleka tolik co keramika nicméně myčka a rok je hloupost jak u vosku tak u keramiky.....

Služby detailingu doma nabízí spousta firem, akorát si chce vybrat někoho prověřeného.
Myslím že si trochu naletěl.

 

Pamatuj si že co má v názvu nano nestojí za nic, to je jenom reklamní slůvko které se používá na cokoliv.

Přírodní a syntetické vosky se moc neliší snad jen že za syntetika je malinko odolnější....

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Tvrdil mi že zkoušeli i Picatec a že to je předraženej kšunt a tohle je Švýcarská značka a že opravdu funguje, mám to od navoskované od října a ten efekt mi nepřišel od začátku moc kvalitní, čekal jsem že alespoň ze začátku bude mít takovej ten "rain off" efekt, ale bylo to takový navoskovaný ale žádnej šlágr, teď už ani nevím jestli tam furt je nebo nebo ne páč jezdím na bezkontaktní myčky pravidelně 1x týdně a přihodím vždy ten jejích vosk aby to auto bylo aspoň trochu chráněný

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...