Přejít na obsah

zvažuji koupě O3 dsg 110kw rady prosím


Doporučené příspěvky

zdravím zvažuji koupě octavie 3 dsg 110kw r.v. 01.2014 do provozu 05.02.2014 najeto 176000km prodávající je 1 majitel servis prý jen škoda a má i nějakou elektronickou servisní knížku. Chci se zeptat dá se těm kilometrům věřit nebo je mohl před každou návštěvou umazávat, nevím jak to má O3 chytře uděláno zda to jde nebo ne.

A za další na co se zaměřit?? jak vám funguje dsg? jede těch 110kw? má to auto někde slabé místo kde by třeba rezlo? děkuji za každé postřehy a co cena 340tis přijde vám to ok na ten rok a nájezd?

Odkaz ke komentáři

Ahoj , pokud má auto 180tkm tak si hlavně zjisti servisní historii co se na tom všechno dělalo.

 

Počítal bych s rozvodama,olej v DSG a podobný investice .

 

DSG funguje v podstatě stejně jako v O2

 

110kw jede celkem dostatečně jde o to na co je člověk zvyklej .

 

Třeba já mám to samé a 290tkm celkem bez problému olej vždy po 15tkm.

 

Ale vyměněný všechny tlumiče,dsg setrvák,komplet brzdy,silentblok převodovky a další věci ale to je všechno spotřebák.

 

Jinak 340tkč mě příjde celkem dost :palec: .

Odkaz ke komentáři

Měl jsem O2 103kw BKD v DSG teď mám a3 sportback BKD 103kw a chip na 125kw tak se bojím že poznám schod dolů...

jo na audi jsem taky dělal setrvák tlumiče atd ale mám na ní nalítáno....

je to eleganc + sport paket nemá to columbus

tohle to má:

Výbava ELEGANCE PLUS: AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA DSG F1 řazení pod volantem pádly, BI-XENONY, SPORTOVNÍ SEDADLA + VOLBA JÍZDNÍCH REŽIMŮ JAKO V RS!! MAXIDOT+TELEFON, DIGITÁLNÍ KLIMATIZACE, AUTOMATICKÝ PARKOVACÍ ASISTENT-PŘEDNÍ+ZADNÍ, EL.VYHŘIVANÉ ČELNÍ SKLO, VYHŘÍVANÉ SEDADLA, KESSY BEZKLÍČOVÉ OVLÁDÁNÍ, DENNÍ SVÍCENÍ, FUNKCE SVĚTEL COMING HOME,ORIGINÁL ALU KOLA,8x AIRBAG,4x EL.OKNA,VYHŘÍVANÉ A EL.SEŘIDITELNÉ ZRCÁTKA S LED BLIKAČEM A FUNKCÍ PŘISVÍCENÍ VOZU ZA TMY,TEMPOMAT,RADIO BOLERO S MULTIMEDIA(CD/SD/USB/MP3) S FUNKCÍ ZOBRAZOVÁNÍ PARKOVACÍCH SENZORŮ,ABS,(ASR),ESP,MSR, multifunkční kožený volant, start-stop systém, startování tlačítkem, posilovač řízení, nastavitelný volant, deaktivace airbagu spolujezdce, imobilizér, centrál dálkový, alarm, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, senzor deště, senzor opotřebení brzdových destiček, mlhovky, venkovní teploměr, klimatizovaná přihrádka, loketní opěrka řidiče s klimatizovanou přihrádkou a rozvodem vzduchu pro cestující na zadních sedadlech, dělená zadní sedadla.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...