Přejít na obsah

OII FL combi neotvírá kufr


kejml

Doporučené příspěvky

Doporučil bych odšroubovat celý zámek a vyzkoušet to bez odporu té západky. Když to normálně půjde vysunout, tak stačí namazat a rozhýbat pružinu na západce (jak na ni tlačí pístek z motůrku). Tak jsem to řešil já a fungovalo to. Kdyby byl problém v motůrku, tak se ozvi. Mám tady jeden navíc.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Nechci zakládat nové vlákno, tak jsem to napsal sem.

Nemáte někdo návod, jak vyměnit zámek pátých dveří? Nebo aspoň poradit jak na to? Mám Octavia II Combi facelift. Odešel mi pohon zámku 5. dveří a sehnal jsem si nový, a bláhově jsme si myslel, že odmontuji ty dva M8 šrouby, co drží zámek ke karoserii a bez problému to vyměním. Ale zespodu, je železo, které slouží jako matky, které propadne někam dovnitř, když oba šrouby odmontuji. A teď nevím jestli, když sundám nárazník, tak jestli se k tomu dostanu. Stáhl jsem si tady dílenskou příručku, ale nikde to tam nemůžu najít 😞 Díky moc za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři

Díky, Může mi to někdo potvrdit?, já když jsem na to koukal, tak jsem měl za to, že to fakt někam propadne 😞 máš pravdu, že vůli to musí  mít, kvůli seštelování, ale nechápu, v čem to tam drží, aby to nepropadlo dolů, našel jsem tu návod jen pro liftback, ne combi, ale předpokládám, že to asi bude podobné.

Montáž zámku 5.dveří.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...