Přejít na obsah

Žádná hodnota na 2. válci


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a prosím o radu.

 

Proč mi vcds neukazuje na druhém válci žádnou hodnotu? Jedná se o skupinu 013 v měřených hodnotách motoru:

1. válec: 0,33 mg/str

2. válec: 0 mg/str

3. válec: -0,19 mg/str

4. válec: -0,14 mg/str

Chtěl jsem přidat foto, ale nějak se mi to nedaří.

Může to mít něco společného s tím, že po nastartování mi 4 x zakolísají otáčky o +- 300 otáček, pak se motor srovná a běží téměř rovnoměrně. Kolísají otáčky +- 50 otáček.

Moc děkuji za info, popř. za radu jak to vyřešit.

Odkaz ke komentáři

Pokud je to rotacka, tak nvm jak by to merilo vstriky, protoze ze vstriku zadny signal nejde a nejsem si jisty, zda cerpadlo tu davku nejka zmeri. Pokud ano, tak tuusim, ze 3. vstrik je hlavni(s kabelem) a tudiz referencni - je nula a ostatni se pomeruji k němu.

 

 

Pokud je to PD, zkusil bych napruzit kontakty v liste.

Odkaz ke komentáři

Pokud je to rotacka, tak nvm jak by to merilo vstriky, protoze ze vstriku zadny signal nejde a nejsem si jisty, zda cerpadlo tu davku nejka zmeri. Pokud ano, tak tuusim, ze 3. vstrik je hlavni(s kabelem) a tudiz referencni - je nula a ostatni se pomeruji k němu.

 

 

Pokud je to PD, zkusil bych napruzit kontakty v liste.

PD to není.

Odkaz ke komentáři

Tak to bude referencni vstrik (hodnota 0) a ostatni vstriky se pomeruji davkou k nemu. Ale je to pouze moje domnenka.

 

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Neměl by být referenční vstřik na 3. válci? Aspoň mi to každý říká. Motorům vůbec nerozumím, proto je to asi pro někoho hloupá otázka.

post-27664-0-01292300-1516309589_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Kdyz jsem zacinal s diagnostikou(vicemenne stale amater), tak zkusenejsi kolega(diagnostika a servisnekolik let + pracuje v Boschi a ty cerpadla delal) mi rikal, ze sice Vag hodnoty vykazuje, ale, ze nema predstavu jak by to ta jednotka zjistila. U PD uz ma kazdy vstrik elektroniku, ale tady ma pouze 3. vstrik, a to jeste tusim jen na zdvih jehly :-/

 

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...