Přejít na obsah

Octavia II Rosso Brunello 2.0 TDI CFHC


Doporučené příspěvky

Díky, kéžby to ještě sedlo, první pocity byly smíšené a zdálo se mi, že je to pořád vysoké. Ale čím víc na to koukám, tím jsem spokojenější. Bude to chtít určitě podložky pod kola.
Ještě natřít třmeny a budu asi pro letošní sezónu s úpravama spokojený.

Co se týká servisu auta, zanedlouho vyměním po necelých 15tkm olej s filtrem plus proběhne po 30tkm výmena vzduchového, palivového a kabinového filtru. Při výměně oleje se vymění i převodový olej a chladící kapalina. Bohužel, blíží se hranice 100tkm :D
Začíná zapáchat klimatizace, tak ji nechám komplet vydezinfikovat a bude nachystaná pro sezónu.

Po roce co ji vlastním se neprojevila žádná závada, jezdí skvěle a výkon je dostatečný. Najeli jsme spolu necelých 30 tkm a dělá mi radost.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Brzdové třmeny dnes natřeny na měděnou barvu (vintage copper metalic) 

Během zítřka, až bude barva úplně suchá, tak zajedu Octuli umýt. Je to děsně žlutý od pylu a prachu.

Pak udělám nějaké lepší fotky. 

Tak sníženo mám, natřené třmeny mám.. a co teď? Zanedlouho čeká Octavii výměna oleje a všech filtrů, výměna chladící kapaliny a výměna převodového oleje. A pak zas pojedu dle plánu, vidím to buď na ten RS nárazník nebo černou stropnici. 

 

copper hotovo.jpg

vitangeee.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nikdy jsem nebyl příznivce chipu, ale poslední dobou mě to dost vrtá v hlavě, protože na výkon jsem si zvykl a už mi to příjde někdy nudnější. Každopáně existuje firma PowerTec, která je schválená ministerstvem dopravy se skvělýma referencema a dokonce zapíšou výkon do TP (pokud však bude navýšení výkonu do 20%)

Navíc mají rozumné ceny do 10 000kč, což některé firmy jsou mnohem dražší + změří výkon před zásahem a po zásahu.

Váš názor? www.chiptuning.cz

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...