Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic
VenousekVesely

Sedačky O1 tour

Recommended Posts

Ahoj lidi,konečně se my podařilo sehnat do mého miláčka sedačky z RSa,tak se chystám na výměnu.Ale nikde nemůžu dohledat ani v dílenských příručkách utahovací moment těch dvou matic co drží sedadlo.Neví někdo pls...???

Share this post


Link to post

Nesmis to dotahovat na krev, pak to neukroutis. Jinak typuju u 8mm zavitu s pevnosti 8.8 bude kroutak okolo 30-40Nm (muj odhad) ;-)

Edited by Konny

Share this post


Link to post

Moc děkuji a chápu to teda správně,že teda jen zaberu a měla by odskočit jo.Jiný fígl tam není!?Páč na tom jednom sedadle je okousaná od šroubováku jak sviň,někdo se to snažil páčit dolů.Tak jí chci právě vyměnit.

Share this post


Link to post

Určite sa niekto pokúšal to zdemontovať. Neviem, ešte som to nerobil. Ale bude to tam držať fest. Ak máš,pozri novú ružicu, či je tam nejaké iné uchytenie.

Share this post


Link to post

Který,prostřední? Celý vytáhnout a pak se navine. Samozdřejmě zacvaklé sedadlo.

Ten,kdo hledá utahovací momenty na vše,tak ať se do ničeho nežene. Normálně musíš mít cit nebo to strhneš i s momenťákem. A netvrď,že to nejde!!!

Share this post


Link to post

Martin jsem prostě takový hnidopich a když jsou na ty šrouby nějaké utahovací momenty,tak jsem je chtěl vedět.Ještě jsem nic neměnil,proto se nejdřív ptám.Já vím,že utáhnout s citem ale když vím utahovací moment "dušička má klid":biggrin: A ano je to ten prostřední bezpečnostní pas!Sedačka je vyndaná mám ji opřenou tak jak je v autě,ale ten pas nejde ani o trochu vytahnout ven,jen  jakoby o něco zaráží.Sundal jsem tu krytku,a vidím jen ten naviják.Tak myslíš,že když sedačku namontuju do auta a zacvaknu,tak by to mělo být O.K.Ten pas je totiž hodně zajetý dovnitř,takže já ho ani nedokážu dole přišroubovat,páč my tam nedosáhne.

Share this post


Link to post

Dej to operadlo do stejne polohy, jako by tomu bylo v aute. Ten pas ma pojistku a pokud je operadlo v jine poloze, nez jak je tomu v aute, tak se automaticky zacvakne.

Pred 2 roky jsem menil pasy ve S120, kde nebyly zatahovaci a kdyz jsem mel pasy v ruce, tak jsem je taky nemohl vymotat, ale jak jsem je namontoval a usadily se ve spravne poloze, tak se odcvakla pojistka a pasy sly normalne vytahnout ?

Share this post


Link to post

Do OI se dávaly takový sedačky? To se divím... Vím, že takový tvar sedaček měl Seat Leon, ale asi je potom používala i Škodovka...

Share this post


Link to post

Hmmm, tak jsem zase o něco chytřejší. Garrett má Tourku se sport paketem, tak se pak musím podívat, jestli má taky tyto sedačky :biggrin:

Share this post


Link to post

Chlapci ještě prosím takový technický dotaz.Nevím jestli to tak má být nebo je někde chyba,ale dřív jsem si toho nevšimnul.Po montáži těch sedaček,když se kouknu na loketní opěrku,tak je opřená o sedadlo řidiče a k sedadlu spolujezdce mám tak cca 2-3 cm mezeru.Proto se ptám,jestli nemá být uprostřed mezi sedadly nebo je tohle normální???No sedačky jsem snad blbě namontovovat nemoch ne,když jsou v těch kolejnicích a vše sedí jak má.Dal bych foto,ale tam to není vůbec poznat.

Share this post


Link to post

Zeptám se tady až nezakládal nový tema octavia 1 dával sem polosporty z golfa vše vpoho nebyl žádný problém. Až od soboty co sem auto vysával tak se sedačkou u spolujezdce neda jezdit pohne se kousek a potom se zasekne a nejde s ní hýbat nikde nic nevysí když ji prizvednu tak s ní jezdit jde. 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...