Přejít na obsah

škoda octavia III RS 2.0TSI


ArMoR

Doporučené příspěvky

Predam svoj Bager, pracovnu mašinu, egokillera.

Dolezitr info o aute:

Celka navi, celopanorama, vyhrievane vsade a spustu toho...

Velmi dolezite technicke informacie:

Pri 50tis km meneni komplet motor v zaruke.

Nova mechatronika pri 110tis.

Nechcem nic zatajovat o auto bolo starane ukažkovo. Kazdych 8k som menil olej a to na (podla mna) najlepsi olej od liqui moly spolu s filtrami,

Aute som ubral ECU tuning po par tis km, hrabalo neskutocne, ale zadarmo viem vratit v pripade zaujmu.

Auto ma 1 chybu krasy a to na zadnom dvere odraz od kamena, ale kyn to kupujuci ne idi, nedam nastriekat.

Doteraz som predaj nemyslel vazne, no moje priority sa tro ha zmenili (teda skor mojej zene, ale holt co uz)

Na cene sa dohodneme, okolo 18 tis, som ochotny pustit dost, pri rychlom jednani.

 

 

 

20171006_151124.jpg

20171006_151241.jpg

Hjaj, som zabudol dodat, aktualne najazdene 129t. km

sory za doublepost.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...