Jump to content

Padá palivoměr

Holy

Recommended Posts

• 2 weeks later...

A ještě jeden poznatek.

Včera jsem to musel s fabkou zahamovat, abych nesestřeleil mladíka, co mi nedal přednost.

Hned po intenzivním brždění, se mi rozsvítil symbol přehřáté chladící kapaliny (teploměr byl na polovině) a spadl ukazatel paliva....

Jojo, Lanci, máš pravdu, je to 55kW.

Co myslíš tím vyvěšeným kabelovým svazkem?

Když spadne palivoměr, tak diag zahlásí 00771 snímač hladiny paliva - zkrat na plus nebo přerušený obvod - trvale, ale po opětovném nastartování je zase všechno OK

Když otevřeš kapotu, tak z tvého pohledu do motoru je nad pravým nosníkem veden kabelový svazek. Ten je origo položen na nosníku a zároveň se tam drží voda, takže svazek hnije a elektrikář jsi, takže tušíš. Proto se dělala úprava vedení svazku a ten se vyvěsil nahoru, tak, aby se nemáčel ve vodě.

• 1 month later...

Auto jezdilo na pravidelný servisky v německu a bylo to udělaný. Svazek je "oholenej" od černý pásky a celý je to zvedlý asi 1cm nad nosník.

Palivoměr ale pořád stávkuje. Tak chci vyndat plovák z nádrže a zkontrolovat jestli není problém tam. Zkusím pohledat nějaký obrázky na netu, jestli je to vůbec rozebiratelný. A jestli bude ok, uvažuju, že natáhnu novej svazek od nádrže k budíkům, nebo kam to vlastně vede.

Jdu s Autem na STK, tak jim snad nebude vadit, když to nebude ukazovat....