Přejít na obsah

Nový SCOUT


Doporučené příspěvky

Vážení kolegové,

rád bych Vám představil svou (služební) novou Octavii Scout 2,0TD, 135kw, 4x4, DSG.

Kromě výbavy Scout jsem si nechal přidat nezávislé topení, tažné a light assist.

Upgradoval jsem z OIII 2.0TDI 110kw manuál a musím říci, že mám pocity jako když přesednu do auta vyšší třídy. Komfort podvozku, jízdní vlastnosti v zatáčkách jsou opravdu jinde.

Trochu jsem se trápil s barvou, protože paleta barev u Scouta je podstatně slabší než kdybych kupoval třeba Ambiente a tato šedá Quartz mi vyšla jako nejmenší zlo (nechtěl jsem nic výraznýho, ani černýho či bílýho, cappucino jsem mel a hnědá se mi nelíbí) a ve skutečnosti se mi moc libí.

Spotřeba kolem 6,5l/100km při standardní kombinované jízdě po cca 1000km. Když se člověk bude snažit tak by to šlo za méně, ale i za výrazně více ;-)

 

P.S. kdyby jste mohli doporučit někoho kdo by dovedl softwarově změnit nastavení systému start/stop aby se opětovně neaktivoval po nastartování a zároveň by dovedl změnit vlastnosti jízdního módu Sport aby bylo zcela vypnuté ESC a další asistenti byl bych vděčný za doporučení či kontakt, v Praze či blízkém okolí, děkuji.

IMG_20180323_153729.thumb.jpg.d5ef363a40ecbfaddab2904ec26fffc4.jpg

 

IMG_20180323_100422.jpg

IMG_20180323_100454.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...