Přejít na obsah

Skubani na volnobeh


Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

AHOJ, mám taky ten problém 110k km a na volnobeh mi to občas chodí normálně a občas chcipa a kolísá nevíte co to může způsobit svíčky vyměněny. Klapka, lambda, aegr ventil , rozvody hlásí mi to chybu na vacce že mi preskakuje řetízek na rozvodech myslíte že to může způsobit tohle?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
V 3. 5. 2018 at 18:39, Charlie654 napsal:

Chlapi potrebuji radu,kdyz stojim na volnobeh a neni jeste na plno ohraty tak nejdriv kolisaji otacky a pak to I zhasne,nevite cim to muze byt?

Uz to mate vyreseny ? Mam tedkom stejny problem. Auto mi i obcas samo chcipne. V servisu si nevi rady. Diagnostika je totiz v poradku.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj. Řeším teď stejný problém. 

V 13. 11. 2021 at 15:23, ciimaa napsal:

 

Vyměnit magnet přestavovače taky sem řešil a po výměně jako nové IMG_20211113_152244.jpg.5b020c2cf413307744196f4eed36bc5c.jpg

Ahoj, měnil jsi oba dva? Řeším teď stejnou bolest. Diagnostika nic nenašla.

Upraveno uživatelem MiroRS
Odkaz ke komentáři
V 3. 4. 2022 at 16:55, MiroRS napsal:

Ahoj. Řeším teď stejný problém. 

Ahoj, měnil jsi oba dva? Řeším teď stejnou bolest. Diagnostika nic nenašla.

V 3. 4. 2022 at 16:55, MiroRS napsal:

Ahoj. Řeším teď stejný problém. 

Ahoj, měnil jsi oba dva? Řeším teď stejnou bolest. Diagnostika nic nenašla.

Ahoj , měnil sem jenom jeden ten v pravo 

Ten na levo blíž ke kabině je na výfuk 

Mám známého ve škodovce tak mi nejdříve poradil je mezi sebou prohodit že sou stejný ,tak sem to prohodil a vše fungovalo jak mělo tak sem za 4dny objednal origo , ten výfukový sem vrátil zpět a nový sem si dal na pravé místo které bylo vadné 

Ještě sem u toho měnil snímač polohy klapky v sacím potrubí (to mi hlásila diagnostika)

obojí vyšlo do 3tis a už je tomu půl roku od výměny a vše v pořádku krásný chod motoru 😊

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...