Přejít na obsah

Lakyho Octáva


Doporučené příspěvky

Ja jak nalozim zadek, tak citim jak uz se auto vic houpe, ale jinak jsou tlumice jeste celkem OK (netecou). Hlavne nechci jit vys, uz ted si rikam, ze by chtelo trochu domu, ale to uz bych nenajel do garaze 😀

Jinak s tema R16 si myslim, ze vetsi mezera moc nebude. Kdyz dam R17, tak mi to pripada skoro stejny viz. foto.

IMG_20191002_145639.jpg.c8f32e4fba9882b38e690464b65df1b9.jpg

Odkaz ke komentáři
V 21. 12. 2019 at 18:26, Laky napsal:

Dnes doslo k vymene vsech tlumicu a pruzin (+ ulozeni, gumy, loziska, misky). Jedinne co zustalo stare byly srouby na tehlice. Pri vymene praveho predniho tlumice doslo k natrzeni brzdove hadice. Tak sem jeste rychle ficel do Autokelly kde meli jedinne Starline a pri demontazi stare hadice se zjistilo ze nepasuje do trmenu (kdo to nekdy menil tak vi ze tam je takovy zlabek a dva vystupy). Tak se to muselo trosku poupravit. Dalsi problem nastal, kdyz se dotahoval sroub na stabilizatoru, ktery se ulomil. Nastesti sel z ramene vytocit sikovkama a dal se novy. Jsem jsem zakoupil spodni kulove cepy. Buh vi, jak dlouho tam byly. Jinak, abych se nechlubil, tak jsem to nedelal sam, poprosil jsem kolegu, ktery to za me prakticky udelal vsechno. Ja byl takova ta ,,přidržbaterka" a ,,podejklíč". Aspon jsem se priucil ;). 

IMG_20191221_144432.jpg

IMG_20191221_102224.jpg

IMG_20191221_143814.jpg

IMG_20191221_144423.jpg

IMG_20191221_144438.jpg

IMG_20191221_144415.jpg

Ten šrub na sevření tlumiče bych vyměnil.  Měnil sem ho bráchovi při tlumičích na fabii po cca 300tkm a z 12 šrubu to byla uprostřed orezlá tak 8 navíc při opětovným utažení cca 90nm na tom určitě nebude nejlíp. 2x šrub+matky -120kč.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Vynatek ze stanoviska MD: Podle těchto technických předpisů nesmí být celková propustnost světla čelního skla a předních bočních skel nižší než 70 %. 

A dle osvedceni co sem dostal mam propustnost 85% na prednich oknech.

@jirka3: zjistim to nejak? 

Ja jsem panovi rekl at to udela tak, at legalne projdu na stk.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...