Přejít na obsah

Lakyho Octáva


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak o svátku došlo na výměnu rozvodů. Všechny kladky + vodní pumpa a řemen. A taky napínací element klínového řemenu společně s vodící kladkou a řemenem. Samozřejmě se několik věcí přisralo. Např. prasknutí vodní hadice na odvzdušnění chladiče, prasknutí T kusu spojující 3 hadice. Bylo třeba improvizovat

IMG_20200508_105341.jpg

IMG_20200508_110320.jpg

IMG_20200508_114026.jpg

IMG_20200508_123805.jpg

IMG_20200508_151649.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

O vikendu doslo na vymenu filtrů (krom palivoveho) a oleje. Zaroven doslo ke zjisteni ze mi prolina predni leva brzdova hadice. Kterou jsem menil asi pred 3 mesici - kdyz se menily pruziny a tlumice. Detailneji na to mrknu v utery. Dale mi slzi spodek prevodovky viz foto. Je to na tmelu. Myslite, ze to viko VW muzu sundat, pretesnit a znovu bez problemu nasroubovat? Neni tam neco co bych rozhodil - aretace nebo tak?

IMG_20200612_173447.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Taky jsem s tím bojoval 🙂 Měnil jsem nedávno přední i zadní. Zadní šlo tuším hůře, než to přední. Vepředu jsem sundal ale celou těhlici a čidlo vysekával na stole, na autě to jde hodně blbě.

Nakonec jsem to tuším nejen vysekával ale i odvrtával. Na sprosto vrtákem vrtal díry do ABS čidla až se zevnitř celé rozpadlo a šlo ven. Nezapomeň pak díru na čidlo pořádně vyčistit (vybrousit), ať je to čisté, protože tam to nové čidlo jinak nenarveš. Já tu dírku máznul i vazelínou.

Hodně štěstí a dej pak echo jak to šlo 😉 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...