Přejít na obsah

Lakyho Octáva


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zapocal jsem montaz reproduktoru do prednich dveri. Nepreju to ani svemu nejvetsimu nepriteli. Tomu, kdo rika, ze to je za den hotove neverim ani slovo. S jednou stranou jsem se dupal 3 dny. Ted zacinam druhou stranu. 

Dale jsem koupil novou baterku. Vartu co mam ted (74aH, 680A) uz minulou zimu zlobila a nedavno jsem taky nenatocil (auto stalo dva dny). Nastupce je Exide 77aH 760A.

IMG_20200802_155501.jpg

IMG_20200802_130742.jpg

IMG_20200802_174445.jpg

IMG_20200801_203030.jpg

IMG_20200817_190512.jpg

Odkaz ke komentáři

Ty repra měníš nebo jsi je tam vůbec neměl ? To snad ne ? Dáváš tam dřevěné MDF podložky ? Jestli jo, tak doporučuji prvně předvrtat díry na šrouby, protože když tam dáš čístě jen samořezky, tak ta MDF podložka má tendenci s rozpadat 😕

Jinak když jsi ty dveře tak hezky vytlumil, snad ti neodejde stahovačka jako mě 😄  😄  😄  

A jaké jsi dával repro ?

Odkaz ke komentáři

Jo repra jsem tam mel a menim za jine - Hertz cento ck 165. Ano drevene mdf. Mas na mysli predvrtat diry, ktere jsou na uchyceni repra? To jsem predvrtal a dal tam nejake sroubky co byly v baleni s reproduktorama. Samorezky to nebyly. Jo uplne vidim jak stahovacka za chvili odejde. Zatim se mi deje to, ze kdyz na ovladaci oken zmacknu at to vyjede (nebo sjede) samo dolu aniz bych to musel drzet, tak to nejde. Musim to furt drzet. Ale to by mohl byt vadny ten ovladac ze?

Odkaz ke komentáři

To by mohlo byt ovladacem 🙂 Stahovacka by to byla kdyby jsi okno vysouval nahoru a treba v polovine se zastavilo a samo sjelo dolu.

Ja mel repro MAC audio a uz bych znova nekupoval.

Nekdy se budu chytat te ozvucnice na zadni repro. Co jsem na netu hledal tak jsem nasel jen na kombiky 😕

Jestli se mi to podari tak se muzes nekdy stavit muzem udelat zadni ozvucnice i do tveho auta 🙂

Odkaz ke komentáři

Az budes mit hotovou i druhou stranu, tak si reknes, ze to za tu praci preci jen stalo. 

Automaticke stahovani oken musis po vymene baterky RJ znovu naucit, tzn. sjedes s prednima oknama dolu a 10s budes drzet tlacitko. Pak vyjedes nahoru a zase 10s drz tlacitko. U druheho okna udelej to stejny a melo by ti to pak fungovat. 

Rozek od stahovacky ti u noveho reproduktoru nezavazel? 

Odkaz ke komentáři

Ono ty okna muzou byt i tim, jak jsi na starou baterku nenatocil. Jak klesne hodne napeti, tak se nastaveni oken muze smazat. Klidne to nastaveni zkus i ted se starou baterkou. Pokud to nepujde, tak bude asi spatny ten ovladac ve dverich. 

Ohledne rozku jsem si myslel, ze ho budes muset upravit. Ja ho ustrihl nuzkama na plech. 

Vzadu mam taky 130 Gladeny a hrajou dost dobre, ale nejakou ozvucnici by to jeste chtelo... Ja to ale asi vyresim spis nejakym mensim subwooferem 😉

Odkaz ke komentáři

Dnes dokoncena vymena reproduktoru. Bohuzel mi nestacilo vytlumeni. Tak jeste budu muset dokoupit a az sezenu lepsi tapce, tak pri vymene to dotlumim. Kazdopadne radio dam hlasitost max na 20. Vic nedam a to ma 30. Jinak bych ohluchnul. Hraje to fakt dobre a hlasite. Az moc na muj vkus xD.

IMG_20200820_072405.jpg

IMG_20200820_092922.jpg

IMG_20200816_162059.jpg

IMG_20200816_165451.jpg

IMG_20200820_092941.jpg

IMG_20200820_115403.jpg

IMG_20200820_103151.jpg

Odkaz ke komentáři

@Luk.ass zkousel jsem to znovu, a nejde mi to tam. To je jedno, necham tam ty ktere jsem dostal v baleni.

@psovod tak ne 3 dny od pul noci do pul noci. Ale ty jedny jsem delal urcite 3 dny dopoledne. Proste jsem si dal zalezet. Druhe dvere sly rychleji, uz jsem vedel kde co. A na to jak to hraje, tak to staci pod reprak. To uz mi spis vic drnci palubka z toho randalu.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Kurna na ty fotky jsem zapomnel, kazdopadne se mi obevila zavada na radiu viz foto. Lupne v repro na prave strane a radio napise tuto chybovou hlasku. Dnes jsem sundal tapec, sundal repro a asi se mi dotykal + kontakt z repro o dvere. Tam kde se musi ten rozek riznout aby se tam repro vlezl. Tak jsem ho zaizoloval a hralo to. Ale jak jsem to dal do kupy, nahodil tapec atd a zase to vyhodilo tu chybu. Zkusim rizout vic ten roh aby to nemelo sanci se dotykat a uvidim. Kontroloval jsem i kontakty v krabicce jestli nejsou volne nebo se nedotykaji - a ne, vse vypada dobre.

IMG_20200909_155908.jpg

IMG_20200909_155907.jpg

IMG_20200909_155905.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...